Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megfizethető áron orrplasztika...

Megfizethető áron orrplasztikat kinel tudnek csinaltatni?

Figyelt kérdés
Dr. Rezek Ödönt választottam elsőre, de túl drágának találtam, ezért nézelődnék még, hátha van valaki, aki olcsóbban végez minőségi munkát. ( írjàtok mellé, hogy mennyiért kérlek)

2021. márc. 15. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Dr Festerfalvi 600 000 ert megcsinalja: aprilis vegeig van nala ez az akcio,ha jol hallottam. En botoxra jarok hozza.
2021. márc. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*dr Feszerfalvi Janos
2021. márc. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Olcsón nincs minőségi munka, ez hatványozottan igaz a plasztikára. A jó dokik tudják, hogy azok és nem is adják magukat olcsón. Plasztikán nem éri meg spórolni, mert aztán elb*sszák és sírni fogsz, hogy rosszabb lett, mint volt.
2021. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Olcsón a helyi kocsmába is megcsinálják, csak legyél elég paraszt a helyiekkel.
2021. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Vass Gábor, Szeged, 4-500 ezer

Dr. Járai Tamás, Pécs, kb. 780 ezer


mindkettejükről jókat hallottam

2021. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, ja és csak olyan dokit válassz, aki fül-orr-gégész is egyben
2021. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem értek egyet, másfél millióért ugyanúgy elcseszik
2021. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 hát ha valakinek peche van, akkor igen, egy jó doki is el tudja szúrni. Azért valljuk be a top dokik is emberek, ők is hibáznak, nincs olyan sebész a világon, akinek minden műtéte tökéletesen sikerülne. Vagy lehet, hogy a páciens orra nem gyógyul jól, ez meg nem az orvos hibája. Ezt a kockázatot minden műtét előtt észben kell tartani. Csak az a különbség az olcsó és a drága/profi orvos között, hogy az utóbbi esetében a páciensek mondjuk minimum 90%-a elégedett, az előbbinél meg ez az arány jelentősen lecsökken.
2021. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 honnan tudod, hogy az olcsóbb dokikkal kevésbé elégedettek az emberek?

pl a facebook csoportban a Varga Klára, Járai Tamás és Vass Gábor dokikról csak jókat hallani. Én azt mondom, minél több véleményt kell keresni és nem feltétlenül a marketing és ár alapján dönteni. Sőt, ha valakinek szempont pl, hogy ne legyen tamponálás, ismereteim szerint kapásból ketten maradtak.

2021. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 nyilván egy olcsó doki is lehet ügyes. De én a műtétem előtt úgy voltam vele, hogy csakis a legjobbal csináltatom(a rengeteg fórumos vélemény és az orrplasztikán átesett barátnőim véleményei alapján nem volt kérdés, hogy ki lesz az), mert nem akartam kockáztatni. Drága volt, de meg is érte. Szóval mindenki döntse el maga, hogy mennyit mer kockáztatni, én kicsit sem akartam :D
2021. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!