Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szégyellnél egy orr műtétet...

Szégyellnél egy orr műtétet annyira, hogy csak pár embernek valld be, hogy megcsináltattad, és őket is megkérnéd, hogy ne mondják senkinek?

Figyelt kérdés

Oldalról a nagyságából lesz “levéve” + ferde előlről nézve. Sokan hiúságnak gondolják pl a környezetemben is ezért csak azt mondanám, hogy a ferdeség lett csak megcsináltatva, mert szerintem nem fog mindenkinek feltűnni.

Legszívesebben senkivel nem tudatnám de muszáj. Gáz ha azt a kb 5 embert is megkérem, hogy senkinek ne beszéljen róla mert félek a kritikától?

Volt már egy esztétikai műtétem, már arra is sokan húzták a szájukat akik megtudták.

Hogyan lehet ezzel kapcsolatban a negatív véleményeket jól kezelni?

(A műtétet már nagyon sok éve tervezem de direkt a kritika miatt nem avattam be ez előtt még senkit, hogy ez engem ennyire zavar)



2021. ápr. 2. 02:59
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy-két embernek elmondod, mindenki fog tudni róla, mert azok elpletykálják. Hazudj inkább, pl hogy baleset ért, és össze kellett foltozni az orrodat.


Én is megcsináltattam, de én olyan közegben élek meg kellő mennyiségű önbizalmam van, hogy bárkinek elmondom, mert nem érdekel, hogy mit gondol róla más ember. Különben meg ordít rólad az önbizalom, ahogy pl rólam, akkor meg sem próbálnak bekóstolni. Legfeljebb csendben irigykednek.

Az emberek végtelenül egyszerűek alapvetően, és könnyű őket manipulálni.

2021. ápr. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ne mondd el senkinek. Aki észreveszi az észreveszi, aki meg nem az nem. Tudod mit? Egyúttal hordd másképp a hajad, vagy fesd be, úgyis csak annyit vesznek észre, hogy valami megváltozott rajtad. Ja, persze, a hajad! :-)
2021. ápr. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Hogyan lehetne a negatívat kezelni? Megérted, hogy a véleményhez mindenkinek joga van, de azt is tudod, hogy a Te nézőpontod a saját életedben mindenek felett áll.

-Megcsináltattad az orrod? Olyan fura lett, nem illik hozzád. :/

-Szerintem meg pont illik hozzám, direkt ilyet választottam. De majd megszokod.

2021. ápr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
2 ember ismerek akinek orrműtéte volt, borzasztóan irigylem őket! Mindig is nagy álmom volt, hogy ha lenne rá pénzem megcsináltatnám, egyáltalán nem szégyellném! Mondjuk világgá sem kürtölném, szimplán csak azért, mert nem vagyok az a fajta, hiszen kinek mi köze hozzá, a sérvműtétemmel sem "dicsemedtem" pl
2021. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy szégyellném! Egyáltalán nem titkolnám.

Nem mondanám el előre senkinek, csak a legközelebbi családnak, de aki rákérdez annak büszkén elmondanám őszintén, hogy igen, megcsináltattam és boldog vagyok vele.

Nekem mellműtétem volt, én is kaptam hideget-meleget, az elején nagyon rosszul esett, de megtanultam le*arni. A családom szerencsére támogatott és csak ez számított.

Nem titkolom, hogy megcsináltattam.

Ha már egy ember tudja, akkor az úgysem marad titok.

Ne érdekeljen mások véleménye, csak az, hogy TE jól érezd magad a bőrödben!

2021. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekik se mondd el ha nem muszáj.

Én hallottam, hogy a titkoláshoz érdemes a plasztikával egyidőben frizurát váltani, akkor az emberek hajlamosak azt hinni hogy csak a hajad miatt változott a külsőd.

2021. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Az én orrműtétem után kb 1 hónapig volt nagy véraláfutás a szemeim alatt, szóval simán e tudod adni bárkinek, h baleseted volt. Esetleg kamuból tehetsz egy kötést vagy pár ragtapaszt máshova is, pl a karodra, vagy vehetsz sínt az egyik ujjadra, ilyesmi.
2021. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!