Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen érzés műmellet fogni?

Milyen érzés műmellet fogni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elképzelni miben másabb, mint egy eredeti.

Továbbé érdekelne az, amire vonatkozik a szavazás, tehát hogy milyen gyakori.



2021. ápr. 22. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, igaziak a melleim
Nő vagyok, műmellem van
Férfi vagyok, de nővé operáltattam magam
Férfi vagyok, találkoztam/fogtam már műmellet
Férfi vagyok, csak igazi mellel volt eddig dolgom
82 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Mint a zacskós tej.
2021. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Az a beavatkozás típusától függ
2021. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2es válaszoló, kérlek kifejtenéd ezt jobban?
2021. ápr. 22. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Én keménynek, feszülősnek képzelem el, nem olyan jó puha markolászósnak. De kíváncsi vagyok olyan véleményére, aki tényleg fogott már ilyet :D
2021. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Több féle mell nagyobbító műtét is létezik, na meg felvarrás és így tovább, a mellplasztika a plasztikai műtétek többségével egyetemben nagyon sok műtéti területet magába foglal. Épp ezért a végeredmény is nagyon sokféle lehet.


Csak a mellnagyobbítás esetében felmerül a kérdés, hogy implantátumot vagy saját-zsíros feltöltést vagy mindkettőt használnak e, milyen implantátumot használnak, ha használnak, izom alá vagy fölé helyezik e, milyen vágási technikát használnak, mennyire hajlamos a páciens hegesedésre és még sorolhatnám.

2021. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem meg van csináltatva a mellem, az implantátum miatt jóval keményebb “fogásra”, bár a formája természetes lett. Nekem azért is kemény, mert kb 0 alapom volt hozzá.
2021. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Én találkoztam már több műtött cicivel, és szerintem teljesen más mint az igazi mell. Kb. olyan érzés tapintásra, mintha megfogod a befeszített bicepszedet. Tehát nem az a lágy, rugalmas mint amire számítasz amikor megérinted a cicit 😁

Nekem volt egy olyan esetem is egy lánnyal, hogy azt hittem rajta van a szivacsos melltartója, és utána derült ki hogy ez már a mell…


Lányok, ne műttessetek.

2021. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem tetszett a mumell
2021. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem se

Lehet hogy meglehet műteni úgy, hogy tapintása ne legyen nagy különbség az igazihoz képest, de a tudat, hogy a bőr alatt műanyag van… Hát, nem tudom. 😕

2021. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Játszottál már gumilabdával?
2021. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!