Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miert szegyen ha valaki...

Miert szegyen ha valaki mellplasztikat szeretne?

Figyelt kérdés

A lapossag nem vonzo, de a plasztikaert meg beszolnak es lenezik az embert. Miert? Miert baj az, ha valaki szep, vonzo akar lenni?


Nekem semmi mellem nincs es altalaban a nagy/normal meretu notarsaim beszolnak ha szobakerul a dolog :D de ok honnan tudnak milyen igy elni? Mindenhol a kepembe toljak a nagy csocsoket es mar szinte fogyatekossagnak erzem, hogy nekem semmi nincs. Igen, tudom, hogy frusztralt vagyok emiatt, de egyszer talan eljutok oda, hogy megmuttessem. :)


25/L


2021. ápr. 24. 11:38
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
47%

Amiért a sok buta proli nem fogja fel, hogy mi a sport rúdtánc.

Nekik, a sötét agyukban a rúdtánc a filmekben látott, félmeztelen vonaglás egy bárban.


Ez van a mellnél is. Szilikonos neki, na akkó biztos nagy büdös Durva.

2021. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Az én környezetemben senki sem gondolkozik így a műmellekről, így lehet csak rosszul választod meg a társaságod. Ha bárki a környezetemben megakarná műtetni magát eszem ágába sem lenne beszólnom neki, hisz nyilván nagy gondot kell, hogy jelentsen az életében, ha képes kés alá feküdni miatta. Ha pedig számára ekkora probléma, hogy jönnék én ahhoz, hogy elbagatellizáljam az ő problémáját? Nem dönthetjük el, hogy másnak mi legyen fontos, vagy kevésbé fontos.

Persze műmellből is van ízléses és nevetséges is. A férfiak akikkel erről beszéltem, mind azt mondják, hogy csak látványra szép, de érzésre ők inkább a természeteset szeretik jobban.

Én inkább abban látom a problémát a te esetedben, hogy a kérdésed alapján azt gondolod, hogy csak az a nő lehet szép és vonzó, akinek nem kicsi a melle, ez pedig szerintem egyáltalán nincs így, számtalan híres nő lapos és mégis vonzó, nőies sőt szexi. Kisugárzás kérdése az egész. Szóval lehet, hogy mielőtt kés alá feküdnék, megpróbálnék néhány módszert, amivel javíthatnám az önbizalmamon és a saját mellem megítélésén, de még egyszer elmondom, hogy egyáltalán nincs baj azzal, ha úgy dönt bárki is, hogy megcsináltatja. A te tested a te döntésed.

2021. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Kicsi es semmi kozt bizony van kulonbseg :) nekem sajnos az elobbi "van" es peldaul ezt is allandoan magyarazni kell. Nincs olyan melltarto a gyerek osztalyon se, amit ki tudnek tolteni... Igy talan erthetobb a helyzetem

Egyebkent nem akarok nagyot, mivel vekony vagyok szerintem nevetseges lennek ket dinnyevel :) egy A vagy B merettel boldog lennek

2021. ápr. 24. 13:14
 4/27 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem azért bántják általában a szilikon mellű nőket, mert a mellműtét után a többség büszkén kiteszi hogy neki mekkora van, meg melltarto nelkul fotózzak magukat stb.

Ismerek olyan nőket, akik előtte visszafogottan szolidan öltözködtek a mellműtét után meg mint valami közönséges k.. úgy néznek ki.

És közben azt mondják én csak magam miatt csináltattam meg nem érdekel mit szólnak mások stb na persze...


Mindenesetre nagyon gondold meg mert ez egy komoly műtét kockázatokkal szövődményekkel.

Mérlegelni kell hogy megéri e neked a kockázat, anyagi ráfordítás, fajdalom stb. Csak azért hogy megbánlmuljanak a férfiak az utcán?

2021. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%

"És közben azt mondják én csak magam miatt csináltattam meg nem érdekel mit szólnak mások stb na persze..."

Miért szerinted valaki saját maga kedvéért nem öltözhet fel szexin?

2021. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Pontosan errol van szo, akinek nincs ilyen problemaja az nem ertheti es jon a szent dumaval :D


Nem a ferfiaknak csinalom meg, hanem magamnak, en vagyok bezarva a testembe 0-24 nem mas, es jelenleg egyaltalan nem erzem jol magam benne. Latod 4-es, te is egybol itelkezel es elorevetited, hogy mindenki mutogatja. Miert, akinek termeszetes az nem pakolja ki ugyanugy? Dehogynem... De az nem baj gondolom :)


Persze en nem raknam ki, zavar ha bamulnak. Nyaron is hosszu nadragban jarok, pedig a labammal nincs baj :)

2021. ápr. 24. 14:55
 7/27 A kérdező kommentje:

Oke, akkor akit zavar hogy full lapos az szerinted mit csinaljon? :) Akassza fel magat?

Csak erdekel.

2021. ápr. 24. 18:10
 8/27 anonim ***** válasza:
21%

Eddzen a fenekére, lábára, a pasik nagy részének sokkal jobban bejön az, mint a felfújt, műanyag csöcsök.

Oké, tudom hogy nem a pasiknak akartok tetszeni, hanem magatoknak (állítólag)...


Nem egy olyan lányt ismerek akik mellben nem erősek, viszont sportos, izmos testük van, vagy akár szép hajuk, szép arcuk, szemük stb. amivel hóditanak.

A természetes szépséget mindig többre értékeljük, mint a pénzért vett hivalkodó dolgokat, az csak felszínesség.

2021. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Edzek, van fenek es feszes comb, has :) de egy nonek van melle, nekem meg nincs. Szoval akkor mit tegyek, ha nekem igy nem jo? Ja... Semmit, szenvedjek magammal. Viseljem el, hogy minden egyes nap felhivja valami a figyelmem, hogy felul teljesen lapos vagyok.


Az utolso mondatod eleg alszentre sikerult :) biztos vagyok benne, hogy a festett haj meg a smink, mukorom, szolarium nem zavar (ameg igenyes persze). Hogy is van ez? Mindenki felszines, ezt kar tagadni.

2021. ápr. 24. 19:04
 10/27 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom miért vagy ebbe biztos, egyáltalán nem tetszik a műköröm se egy lányon. Meg általában az összes ilyen mű baromság amivel megváltoztatjátok magatokat.

Egy fiatal lánynak pl. miért kell festeni a haját ha nem őszül? Minek kell szoláriumba menni, hogy idő előtt a bőre ráncos legyen? Minek kell a műköröm, műszempilla? Ezek mind mind csak azért kellenek, hogy felhívjátok magatokra pasik figyelmét. Miközben nagyrészt tök kényelmetlen nektek, nem magatok miatt csináljátok. De nekem mindegy, a te dolgod, a te tested.

Feküdj kés alá, rakasd be magadnak a mű csöcsöket, remélhetőleg nem fogod később se megbánni.

F23

2021. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!