Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hialuronsavas szájfeltöltés...

Hialuronsavas szájfeltöltés kinél jobb: Krasznai Zsolt, Pónyai Katinka vagy Pataki Gergely klinikája?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én közülük csak a DermArtban voltam, dr Pónyai Katinkánál. Ott nagyon szépen dolgoznak, nem töltik túl a szád, inkább lebeszélnek róla, hogy többet tölts bele. Egyszerre 1ml és utána csak 6 hónap múlva töltik először. De odafigyeltek mindenre, például, az én esetemben arra, hogy az alsó ajak alatt legyen tartása, ne forduljon ki.
2021. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Krasznai és Pataki a legjobb közülük bátran válaszd aki neked szimpatikusabb.
2021. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Pónyai Katinka dr! Imádom!!!! ❤️❤️❤️
2021. nov. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedves 1-es és 3-as válaszoló, Pónyai Dr nő milyen árkategóriában dolgozik?
ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1 ml 130 ezer Ft úgy rémlik. Elég drága, es mindekeppp felfogja használna az 1 mlt. Elég nehéz hozza bejutni is, de teljesen természetes a végeredmény
ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!