Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha plasztikázásról vagy...

Ha plasztikázásról vagy feltöltésről jön kérdés, miért nem jönnek válaszok?

Figyelt kérdés
Ma már egy nagyobb réteg csináltatja.
2021. júl. 2. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akik ilyet csinálnak nem itt ülnek
2021. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sokan inkább privátban válaszolnak mert Magyarországon a plasztika még mindig tabu téma. Egyből k urva lesz az ember aki plasztikáztat mert mindenki csak a nagy kerek lufi mellekre tud gondolni, az keg se fordul a fejükben hogy égési sérülteknek milyen jól jön egy plasztikai sebész
2021. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Lépj be facebook plasztikai csoportba, ott válaszolnak.
2021. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Én azért nem szeretek már az ilyen kérdésekre válaszolni, mert a plasztika ellenesek azonnal betámadnak, nullára értékelik a válaszomat. Jönnek a privátok sorban. Max privátot szoktam írni a kérdezőnek, de már abba is belefutottam párszor. Mert volt, hogy csak vita indítónak szánta a kérdést.

Még mindig leragadtak sokan ott, hogy a műmell az csak olyan lehet, mint két fél labda, egy kilométerről ordít, hogy szilikon, a feltöltött száj szintén.

Pedig ha tudnák hogy a környezetükben is mennyivel több ember esett már át valamilyen szépészeti beavatkozáson, mint amennyin meg is látszik, meg akiről ők gondolnák... de az emberek ítélkeznek. Szerintük ha valaki plasztikáztat, az csakis ribi lehet. Ezért sokan fel sem merik vállalni. Pedig ma már tényleg olyan profi orvosok vannak, újabbnál újabb technikákkal, hogy egy laikus meg sem mondaná, hogy volt az illetőnek valami szépészeti beavatkozása.

2021. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Mert amíg nem vagy 30 éves felesleges, ide meg tinik meg 20-asok írnak legtöbbször.
2021. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. júl. 3. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!