Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Görög orrot meg lehet műteni?

Görög orrot meg lehet műteni?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjatok hogy ne mutessem meg úgy szép ahogy van. Szval nekem olyan az orrom hogy nagyon egyenes és olyan mintha a homlokombol nőne ki. Ugye az a görög orr ha nem tudod hirtelen mirol beszélek keress rá és a képeknél kidobja. Szval szerintetek meg lehetne úgy műteni hogy ne menjem ennyire lefelé? Elegge zavar mintha nem az én arcomhoz terveztek volna. Más viszont azt mondta nagyon különleges és csak kevés embernek van ilyen de nekem akkor sem tetszik. Szeretném ha egy kicsi úgymond előrébb állna vagyis nem menne le ennyire egyenesen. De itt nekem magával nem is az a baj hogy nem olyan szép ívesen megy mint a modellek nagy részének, hanem hogy nagyon egyenes meredeken megy le. Szval ha tudjatok hogy van e esély ezt megmutatni kérlek írjatok le

2021. júl. 3. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ezt így mi nem tudhatjuk, menj el egy plasztikai sebészhez ő megnézi és elmondja a lehetőségeket.
2021. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Én már hallottam görög szájról is kérdező. Az tudod milyen? Szoprakész 😂
2021. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
25%

#2 imádlak xD

Made my day 😂😂😂

2021. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is plasztikai sebészt kérdezz. Biztos kell fizetni a konzultációért is, de megéri.
2021. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nagyon tetszik az ilyen orr, mert nagyon különleges, pl. nyári dia arca is ettől olyan szép szerintem.


Tudom, írtad hogy ne mondjuk ezt, de én mégis azt tanácsolnám hogy hagyd így 😃

2021. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az 1,4,5 valaszolonak köszii <3
2021. júl. 3. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Orrplasztikaval megoldjak.

1-1,5 milla

2021. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy konzultálj egy dokival ha biztosan meg szeretnéd műttetni. Ennek ellenére fenntartom a véleményemet, hogy különlegessé teszi az arcod, és én nem műttetném meg. Az igazán sikeres modellek is különlegesek, nem mesterkélt, tökéletes egyen-babaarcú tömegcikkek. Viszont a te tested, ha ettől több önbizalmad lesz akkor támogatom a döntésed.
2021. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!