Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai műtét munkahellyel...

Plasztikai műtét munkahellyel mennyire összeegyeztethető?

Figyelt kérdés

Ősszel lesz mellműtétem, évek óta szeretném, most összegyűlt a rávaló.

A kérdésem az lenne, hogy 2 hét otthonlétet a lábadozás alatt munkahely szempontjából hogy lenne érdemes megoldani?

Táppénzre menjek vagy szabit vegyek ki?

Nagyon sok szabim van még, 20 nap, nem vettem még ki 1 napot sem.

Kollégák orrára az az igazság nem szívesen kötném, miért nem leszek 2 hétig, 30 férfi kollégám van menne a beszólás az biztos, meg amúgy is magánügy.

Ezen agyalok mit mondjak, elutazunk? Kiváncsiak nagyon :/



2021. júl. 13. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Miért kellene elmondanod, hogy mit csinálsz szabadság alatt, vagy milyen műtéted lesz táppénz alatt. Dolgod van és kész, nem nyilatkozol, foglalkozzon mindenki saját magával.

Egyébként meg a szemfüles emberek úgyis észre fogják venni a változást.

2021. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is észreveszik :) Bár olyan nagy nem lesz :)

Amúgy nagyon divat itt (is) a másikkal foglalkozni, ettől sokkal durvább dolgokban is belekérdeznek.

Én eddig akárhány helyen dolgoztam, mindig kérdezték mit csináltam szabin, elutazok-e stb..

Köszönöm amúgy a választ :)

2021. júl. 13. 13:34
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem sajnálod a szabot rajta, akkor kérd ki rá, ha viszont másra szeretnéd felhasználni, menj el tp-re, simán felvesznek, hiszen műtét.
2021. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Szabit rá *
2021. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. júl. 13. 14:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Párom egy hét szabit vett ki, műtét után nagyon lassan épült fel, nem tudott semmit csinálni a kezeivel napokig, én fürdettem, fésültem stb. ő se akarta elmondani senkinek, de mindenki észrevette, hogy megműtette a melleit, és többen meg is kérdezték hogy mekkora lett, mennyi ft volt stb. szóval majd ilyen kérdésekre is számíts.


F39

2021. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 🙂

Nagyon várom a műtétet, de ezen a részén görcsölök rendesen, hogy 2 hétre nem engednek el csak úgy minek indok nélkül szabadságra, ha elmondom, hogy mivel műtenek, akkor meg szét cinkelnek a kollégák. Megkérdezhetem, a párodnak mennyi idő volt a felépülés? Én is egy hetet terveztem kivenni amúgy eddig, de most te is megerősítettél abban, hogy legyen 2 hét.

2021. júl. 17. 20:12
 8/15 anonim válasza:

Milyen munkakörben dolgozol egyébként? Irodai, vagy ügyfelekkel/vásárlókkal kell beszélgetni heti 40 órában? Ha vannak ügyfelek, akkor az ők megjegyzései is számításba jöhetnek.


A kollégák esetében nagyon sokszor látom, hogy az irigység vagy a beleokoskodás vágya miatt érdeklődnek a másik iránt....

2021. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Recepciós vagyok, autószalonban.

"A kollégák esetében nagyon sokszor látom, hogy az irigység vagy a beleokoskodás vágya miatt érdeklődnek a másik iránt..." ú milyen igaz, ezt tapasztalom én is napi szinten :D

2021. júl. 19. 15:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgyis észre fogják venni, mindegy hogy mit mondasz. És akkor még cikibb lesz utána magyarázkodni, nem? Egyébként a párom tanárnő, és hiába nem öltözik kihívóan, és nem nagy melleket kért, még a diákok is észrevették és pusmogtak...

Két hétig abszolút semmit nem tudott csinálni szinte, idegileg már teljesen kivolt. Aztán a harmadik hét közepe fele kezdett már napról napra jobb lenni, de ugye utána még nagyon sokáig tart a teljes felépülés, mondjuk nála felvarrás is volt.


Én azt vettem észre ismerősi körben, hogy azt gondolják, hogy mi most már éjjel-nappal szexelünk, azért kellett a mellműtét… Pedig bevallom őszintén, nekem ezen a téren nem nyújt annyit, mint vártam, valahogy a tudat ott van mindig, hogy az nem a melle, hanem a kis műanyag tasak, amit előtte mutogatott nekünk a doki amikor a méretet kiválasztottuk 😁

2021. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!