Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tegyük fel plasztikai műtétet...

Tegyük fel plasztikai műtétet szeretnél.. érdekel valaki véleménye ezzel kapcsolatban? Hogyan kezeled ha valaki beszól miatta, vagy azért, hogy minek költöttél erre ennyit?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint az idegen emberek véleménye nem érdekel de ha a családomból, barátaim közül szól be rá valaki valamit az szarul esik és nem tudok rá magabiztosan frappánsan válaszolni

Orr műtétről van szó egyébként ami nem csak esztétikai okból lesz megcsináltatva de nagyon zavar, hogy úgy érzem mindenkinek magyarázkodnom kell miatta



2021. szept. 23. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne akkor se ha családtag, megmondanám hogy senki nem kérdezte, nem érdekel a véleménye. Mondjuk én nem vagyok olyan jóba a családommal szóval nem érdekelne ha megsértődnének
2021. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim tuti mondanák, hogy mégis minek akarom, ne legyek mű pitsa, úgyhogy nem valószínű, hogy az ő véleményüket kikérném.

A barátaim is lehet hazudoznának, de igazából nem tudom mi lenne a reakciójuk, soha nem beszélek velük arról, hogy mennyire utálom a külsőmet. Lehet, hogy támogatóak lennének, ha tudják mennyire akarom, de ugye hazudozhatnak is, hogy "jaj hát miért, nem is olyan vészes, hozzád tartozik, ettől vagy karakteres" blabla, egyébként ők jól néznek ki, úgyhogy ezt a szöveget nagyon nem akarom hallgatni.

Gimnáziumban bántottak, hogy csúnya vagyok és hiába lettem csinosabb, csúnyának látom magam még mindig, nem sok önbizalmam van.

Ha valaki nekem beszólna, mert meg akarom csináltatni valamimet, akkor megadnám a tahók címét, akik bántottak, hogy nekik panaszkodjanak.

Az is baj ahogy kinézek és az is, ha szebb akarok lenni, mindig lesz valami barom, aki mindkét opcióba bele fog tudni kötni.

Vannak helyzetek, amikor a másik véleményére nem szabad adni, nem mindig, de nekem személyszerint ez pont ilyen, mérlegeltem eleget.

2021. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én nem törődnék az emberek véleményével. Ahhoz, hogy mennyit költöttél, végképp semmi közük. Egyébként ha nem mondod, valószínűleg nem is fogják észrevenni. Volt egy ismerősünk, akinek nagy sasorra volt. Jó pár évig nem láttuk, aztán amikor ismét találkoztunk, azonnal feltűnt nekem, hogy már egyenes az orra. Viszont ezt csak én vettem észre, a családból senki más! Pedig régen mindig megjegyzéseket tettek a görbe orrára, és mégsem vették észre... Az emberek nem figyelnek semmire.
2021. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
A férjemmel biztosan megbeszélném, hiszen első sorban neki szeretnék tetszeni. Másnak úgy gondolom, nincs köze hozzá.
2021. szept. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Nekem senki nem szólt be miatta, mindenki megértő volt, de pont azért, mert nekem tényleg nagy és csúnya volt :D Azt viszont én sem értem, hogy alapból szép orrú lányok minek műttetik meg. Csak hogy egy milliméterrel piszébb legyen? Az ilyenektől szokták kérdezni, hogy “de minek költesz rá ennyit?”. Teljesen jogos kérdés, mert egy icipici változtatás miatt szerintem is felesleges 1 milliót kidobni az ablakon, ráadásul simán lehet, hogy elcseszik, vagy rosszul gyógyul stb.


Ettől függetlenül ez a te életed, te döntésed, nem kell senkinek sem magyarázkodnod, de ne csodálkozz, ha alapból szép az orrod és az emberek értetlenül állnak az előtt, hogy megműtteted :D

2021. szept. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Dehogynem, mindenki észreveszi. Nekem pont ilyen sasorrom volt, a műtéttel lett szép egyenes, pisze, kb feleakkora, mint volt. Az összes régi ismerősömnek feltűnt, persze sokan nem hozzák szóba meg nem kérdeznek rá, mert gondolom pofátlanságnak tartanák, de látom rajtuk, ahogy fürkészik az arcomat és tudom, hogy látják a különbséget. Azt is simán észreveszi bárki, ha mondjuk kismellű lányból hirtelen nagymellű lesz, nyilván mindenki tudja, hogy plasztikája volt. Azért az emberek nem vakok :D

2021. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem érdekel, a legszűkebb körön kívül mondjuk amúgy sem mondanám el senkinek
2021. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban MAGAMNAK akarok tetszeni. Nem a pàromnak, nem anyukámnak, nem a barátaimnak, kiskutyámnak, úgyhogy más nem tud semmiről sem lebeszélni, sem rábeszélni valamire. Volt már plasztikai műtétem, nem kürtölöm világgá, de a szűk család/barátok tudják.
2021. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!