Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mikor fog már kimenni a...

Mikor fog már kimenni a divatból az ajak feltöltés?

Figyelt kérdés

Szinte úgy tűnik ha valaki népszerű, vagy szép akar lenni, az feltölteti a szajat, 18-20 év körüli lányok is.

Erre a divatra mennyire lehetett hatással az, hogy sok ismert színésznőnek, modellnek vastag az ajka?(Angelina Jolie, Monica Bellucci, Scarlett johansson, Rosie Huntington-Whiteley, Irina Shayk)



2021. nov. 9. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Remélem soha, SZTK-ra is kéne engedni.
2021. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
71%

Nem tudom. Tegnap láttam egy ilyen csajt, és tudom, hogy feltűnt neki, hogy rábámultam egy hosszú másodpercig, de basszus annyira retek ronda volt a feltöltött szája, hogy megijedtem tőle :)

Fel kéne már fogni, hogy szép a telt, érzéki ajak, de akinek a természet nem adott olyat, az mondjon le róla, mert a műtött szájak ijesztően rondák. Vékonyabb száj is lehet szép, formás, érzéki, vonzó.

2021. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
#2: Pontosan. Szerintem egy vékonyabb, de természetes ajak sokszor szebb, mint egy feltöltött. Ritka az olyan feltöltött száj, ami még tetszik is, vagy tényleg nem látszik, hogy fel van töltve.
2021. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

egy darabig meg biztosan nem mennek ki a divatbol, mostanaban kezdenek igazan nepszeruek lenni.


amugy nem feltetlen gigantikusra toltott oriasi lufiszajakat lehet csak csinalni. manapsag mar ugy meg tudjak csinalni, hogy ne tunjon fel senkinek, hogy fel van toltve.

errol pl. ki mondana meg, hogy meg van csinalva? senki

[link]

2021. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy sokaknak van, csak a jól sikerülteken nem látszik.


kb pont mint a mellplasztika, vagy a smink, ha az ember természeteset csináltat, nagyon sokan azt hiszik magától olyan, csak akkor veszed észre ha már extrém.

2021. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Angelina Jolie, Rosie Huntington-Whiteley és Irina Shayk szája is plasztikázott, tehát meg lehet csinálni szépre is, ezért nem fog soha kimenni a divatból.

Sajnos sok a balfax/igénytelen/pénzéhes orvos akik ezeket a gumicsónak szájakat csinálják.

2021. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt hírességek szája sem természet adta csoda, ahogyan nagyon sokan másoknak sem, akikről azt hiszitek. Egyszerűen jól lett elvégezve a beavatkozás és természetesnek hat. Továbbá ma már ez nem egy végleges beavatkozás, 5-6 hónap alatt eltűnik a felhasznált "anyag".
2021. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Jobb anyagok 4-5 évig is kitartanak. Valaki csak fiatal szájat szeretne, valaki pedig szopósszájat. A varázslat ebben rejlik.
2021. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Én az ukránoknál és oroszoknál látok sok műnőt.
2021. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Gyonyoruek. Remelem jo sokan feltoltetik meg a szajukat.
2021. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!