Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tapasztalatok kisajak műtéttel...

Tapasztalatok kisajak műtéttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hol/ki végezte el? Meg voltál elégedve?

A google persze számtalan találatot felhoz olyan klinikákra, akik végeznek ilyen intim beavatkozást, de személyes tapasztalatok is érdekelnének.


Szempont, hogy 300k felett már eléggé sokallom az eféle beavatkozás árát, és ahogy nézelődtem, bár láttam 200-250k árban lévőket is, több helyen 400-500k.

Érdekelne, hogy ezek között van-e valamilyen különbség, hiszen nem tudom mit csinálhat az az orvos másként, aki 300k-rel többet elkér.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. dec. 27. 16:25
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
16%

Ez most az lenne, amikor a saláta punciból babát csinálnak?


Bocsi, no offense!

2021. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha az oszobaság fájni... hihetetlen hogy 15 évesnél idősebb embert ilyen foglalkoztat...
2021. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

1-es: igen, valami hasonló, mégha kicsit túlzó is amit kérdezel.

2-es: sok esetben nem csak esztétikai dolog, hanem egészségügyi is - a kilógó részek kisebesedhetnek a dörzsöléstöl.


Kérdezö: javaslom, nézd végig a keresövel az ilyen kérdéseket, ott sok tapasztalatot olvashatsz, illetve adott esetben azokat is meg tudod találni, akik végeztettek ilyen beavatkozást.

2021. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

#3

Ezt a baromságot, nekem kilógó kisajkaim vannak, de soha nem sebesedtek ki a dörzsöléstől, mihez dörzsölődnének? Bár ha valaki 200 kg, annál előfordulhat, hogy a sok hájhoz dörzsölődik.


Ezt csak esztétikai okból szokták csináltatni, de szerintem baromság erre költeni.

2021. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

4-es: nem mindegy, mennyire lóg ki és mennyire érzékeny az adott ember böre. Meg nem ártana, ha utánanéznél az anatómiának, a nagyajkak, a comb mind ott van a környékén, ezek igenis dörzsölhetik.

De ne velem akarj veszekedni (nekem nincs ilyen problémám szerencsére), egyszerüen vedd tudomásul, hogy elég sok embernek egészségügyi oka van, ha ilyen mütétet akar.

2021. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ultraszexi, meg ne műttesd... !!!
2021. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Én kicsit kevesebb, mint 4 hete csináltattam meg. Nekem jobban felduzzadt, mint a legtöbb embernek és még most is be van dagadva, viszont sokkal jobban néz ki már most. Az első hét egyébként nagyon rossz volt, ülni nem is tudtam kényelmesen kb. a harmadik hétig. De van aki gyorsabban gyógyul, csak készülj fel rá, hogy eltarthat egy darabig, amíg normálisan tudsz ülni. Én angliában csináltattam szóval a személyes tapasztalatommal nem tudok segíteni orvos terén főleg, hogy itt sokkal drágább, viszont régebben még Magyarországon akartam megcsináltatni, akkor sokat olvastam a témáról a hoxa nevű oldalon, Dr Jánky Györggyel mindenki nagyon meg volt elégedve, sokan hozzá mentek a mások által elrontott eredményt korrigálni.


Nekem nagyon megérte, műtét előtt nagyon hosszú és asszimetrikus volt, próbáltam elfogadni meg sok férfi dícsérte, de én utáltam. Most sokkal magabiztosabb vagyok, és nem kell minden nap megpróbálnom meggyőzni magam, hogy nem is olyan rossz. Szerencsére az érzékenysége sem változott.

2021. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Jesszusom 7 😀
2021. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Imádoooooom. 40ffi
2023. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!