Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 16 évesen szájfeltöltést...

16 évesen szájfeltöltést szeretnék.Legális? Van hátránya?

Figyelt kérdés
nem kacsaszájat szeretnék. Nagyon önbizalomhiányos vagyok a szám miatt és sokat segítene :/
2022. jan. 16. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
18 éves kortól lehet
2022. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Inkább fordulj pszichológushoz.
2022. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
70%
Nem legális és igen, minden beavatkozásnak van hátránya. már csak 2 évet kell várnod, addig fel a fejjel:)
2022. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Zsebibabának volt, szóval valahogy elvileg megoldható szülői beleeggyezéssel vagy nem tudom.

De nagyon nem ajánlanám, előnyösebb kibékülni a száddal.

2022. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Otrombán néz ki és csomó hátránya van.

Inkább tanuld meg elfogadni magad olyannak, amilyen vagy, ne élettelen instalányokra akarj hasonlítani akiknek a béka segge alatt van az önbizalmuk, azért filterezik agyon az összes képüket.

2022. jan. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet szülői beleegyezéssel de nem fog segíteni az önbizalmadon, és amúgy tök mindegy milyen kis mennyiséget töltesz ordítani fog róla hogy fel van töltve. Akármilyen kis mennyiséget tesznek bele, élőben látszik hogy töltött. Én 18 évesen töltöttem 1-1 milit és utólag visszanézve semmit nem javított a külsőmön és látszott is hogy nem természetes. Alig vártam hogy felszívódjon. Egy ismerősömnek meg mostanában lett töltve, szerintem neki még 1 mili sincs a kettőben de így is tök látszik hogy fel van töltve, pedig nem mondta el. Nem láttam 3 hónapig és egyből kiszúrtam pedig valószínű nem is volt már friss. Egyszerűen természetellenes ahogy ül az anyag az ajkakban, főleg amikor beszélsz. Amúgy meg egyre több kutatás jön ki arról hogy nem is szívódik fel teljesen a töltőanyag, nekem is amúgy a mai napig van benne valamennyi (most 25 vagyok) mert sose lett ugyanolyan vékony mint előtte volt. Szóval ne csináld, ugyanolyan önbizalomhiányos tinédzser leszel csak feltöltött szájjal.
2022. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában 18+ -os a szájfeltöltés, de néhány helyen megcsinálják 16 -tól szülői engedéllyel, ha valóban nagyon vékony a szád.
2022. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Szia! 17 vagyok, ma töltötték a szám és nem kértek szülőit, ha gondolod írj privátban!
2022. jan. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz töle több az önbizalmad, nagyon sok ilyen beszámolót olvastam már. Akinek tetszett is, hosszú távon, az is megmondta, hogy az önbizalma attól még ugyanolyan maradt.
2022. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
8-as, korán kezdte a műszakot az orvosod.
2022. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!