Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika Budapesten?

Orrplasztika Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudtok ajánlani jó plasztikai sebészt Budapesten? Természetesen keresek, nézelődök, de ha van személyes jó tapasztalatotok kifejezetten orrplasztikával kapcsolatban, azt megköszönöm.

Ha van negatív tapasztalat azt is szívesen fogadom, legalább tudom hova ne menjek :D köszönöm!!



2022. ápr. 22. 15:05
 1/7 anonim válasza:
100%

Karasz tamast nem ajanlom. Ez csak az en szemelyes velemenyem/tapasztalatom.


Budapesten Varga Klarat mondjak sokan, nem tudom mennyire szamit a penz..itt fent pesten miillios mar egy orrmutet is…

Pecsett engem most mutott dr jarai tamas. Eloszor karasz mutott es masodjara pedig dr jarai.

2022. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! Hat valamennyire azért számít, nem szeretem a tularazott dolgokat:/ én is láttam itt Pesten nagyon durva árak vannak. Ha máshol ugyanilyen a minőség de olcsobb, inkább utazok.
2022. ápr. 26. 17:32
 3/7 anonim válasza:

Nekem most 850 volt pecsett, azt hiszem mar emeltek 950re.

Szegeden Vass Gabornal olcsobb..tole is lattam szep munkakat.

Esetleg facebookon a plasztikas csoportban tudsz informalodni:)

2022. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2022. ápr. 26. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de van kismillió ilyen kérdés és megint csak azt tudom írni, hogy Rezek Ödönt ajánlom. Ő az egyik legjobb és persze legdrágább is, de ezen ne spórolj, mert az arcod közepén van és ha elcseszik, nagyon szomorú leszel.
2022. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ki szerettem volna írni ide egy frisset, úgy gondolom nincs erre itt korlátozás. 🙄

Egy szoval nem írtam hogy spórolni akarok rajta, azt írtam hogy tularazott helyre nem szeretnek menni.

Köszi

2022. ápr. 27. 19:20
 7/7 anonim válasza:

3-as, esetleg árbecslést tudnál írni Dr. Vass Gábor esetében?

Én 2 éve jártam nála, akkor ~400ezer Ft-ot mondott a saját esetemben (hosszú orr korrekciója, illetve orrkagyló szűkítés -krónikus orrdugulás okán).

Azóta nem tudom, emelkedhettek-e az árak.

Persze ez egyén-/beavatkozásfüggő is.


Van egy influencer hölgy, Vega Gina néven alkot, ha jól emlékszem. Van videója a korábbi orrkorrekciójáról, amit Gábor végzett. Szerintem nagyon esztétikusra sikeredett.

2022. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!