Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van egy szépségpötty a szám...

Van egy szépségpötty a szám bal sarka fölött és gondolkodtam rajt hogy leszedetem. Kinek mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés
örüljek ha van vagy inkább szedessem le mert eléggé gusztustalan? mondjuk másokon látom akkkor nem tartom rondának de nemtudom nem szeretem magamon, mert olyan érzésem van hogy mások emiatt rondábbnak tartanak, pedig nem vagyok az (és egoista sem)
2008. dec. 27. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szerintem aranyosak a szépségpöttyök. főleg ha jól áll neked. meg az egyedibbé tesz:-) ne szedesd le!!!

bea_angel

2008. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! lehet, hogy a nagy Ő-d számára pont ez a szépségpötty lesz a szexepiled!:) meg szerintem is aranyos:)
2008. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnál mutatni képet magadról, vagy legalább a pöttyről, h miért tartod rondának?

Egyébként szerintem is aranyos, hogy van Neked. Én örülnék egynek.. add nekem ;) :D

2008. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mutathatnál képet, akár csak olyat, hogy a szád van rajta nem az egész fejed :)


Szerintem se szedesd le. Később megbánhatod, és ez tényleg egyedivé tesz. Nem hiszem, hogy mások gusztustalannak látnák, úgy látják mint te másokon. Nem gusztustalannak.

2008. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is van szépségpöttyöm, pont ugyanott! Szerintem ne szedesd le! Egyáltalán nem gusztustalan és nem ronda, másoknak az enyém nagyon szokott tetszeni,többen irigyelték már tőlem(akik direkt oda csináltattak piercinget) és azt mondják, hogy különleges, szerintem a tiedről sem mondanának mást. Én az enyémtől semmiképp sem válnék meg, szerintem te se tedd!
2009. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem tedd azt amit TE szeretnél! Ha feszengve érzed magad a pöttyöd miatt, szedesd le(: csak vigyázz,mert ha a végén megbánnád, már nincs visszaút..

egyébként sztem valakin jól áll, valakin kevésbé - ez cak tőled függ!^^

2009. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha pici, és jól áll, ne törődj vele, ha nagy, és nem illik az arcodba, akkor érdemes leszedni ( a Dobó Kata féle nagy gredváktól kiráz a hideg)

Előfordulhat hogy csak lassan gyógyul, és lehet hogy megmarad a nyoma, mindenképp érdeklődj utána az orvosoknak!

2010. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!