Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás után kb...

Mellnagyobbítás után kb mekkora melltartó kell majd?

Figyelt kérdés
Jelenleg 85A-s a méretem. Az orvos azt mondta minimum 350 ml-es implantátumot kellene betenni, de ő a 450 ml-est ajánlotta, tekintettel arra, hogy nem egy kis nő vagyok. (Nem vagyok kövér). Azt nem akarom, hogy hatalmas csöcseim legyenek, csak normális méretűek. Arra vagyok kíváncsi kb mekkora melltartóméretem lesz a 350-es illetve a 450-es implanttal. Tapasztalatok?
2011. febr. 19. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább a nagyobbat tetetném be. Hidd el nem fogod megbánni, mert a kisebbel lehet, hogy olyan lesz, mint ha éppen csak lenne, főleg ha már megszokod, hogy ott van. Én is megbántam, hogy nem nagyobbakat kértem. Ja és bocsi az offért. Nekem semmi mellem nem volt és 280asat raktak be és 80B-s melltartó kell. De mindenkinek más lesz az eredmény. Először úgy is ilyen leszorítós melltartót kell majd viselned elég sokáig. Közben meg ráérsz próbálgatni majd.
2011. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem felrajzolta, hogy a 350-es kb milyen lenne. Azzal nem ért össze a cicim. Ezért is javasolta a 450-est,. csak félek, hogy D kosaras lesz majd, ami elég nagy már. Egy C méret tökéletesen megfelelne.
2011. febr. 19. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne te döntsd el, menjél el még egy orvoshoz, mondd el neki hogy szeretnéd hogy kinézzen, ő majd tudja, hogy a te testalkatodhoz igényeidnek megfelelően melyik méret a javasolt, milyen implantátum, forma, stb. Ha ő is a 450et javasolja, szerintem hallgass rá. Ők azért jobban tudják kb. hogy fog kinézni az eredmény.
2011. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!