Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kompressziós melltartó,...

Kompressziós melltartó, honnan, milyet, mennyiért?

Figyelt kérdés

Most tervezem a műtétet, már konzira be vagyok jelentkezve. Most nagy parám, h a műtét már valószínűleg jó időben lesz és utána ugye kell a kompressziós melltartó, legalábbis tanácsolt, ha normális végeredményt akarsz. Amit interneten láttam az kb minden ruhán átüt, mintha valami mentőmellény lenne. Tényleg ennyire feltűnő a ruha alatt is?Nyilván nem akarom, h mindenki tudja a munkahelyemen! Van egy kicsit diszkrétebb fazon is, vagy egy fajta van? Van ahol azt hallottam h 60 ezer egy ilyen, most meg h 10-20 körül lehet kapni. Orvos felírja, vagy csak simán valami segédeszköz boltban kell megvenni?

Vinni kell a kórházba és abba jössz haza?

Köszi a válaszokat, tudom az orvos is el fogja mondani, de engem most foglalkoztat!


2011. febr. 20. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudok erre mit mondani neked, de azt tanácsolom, hogy a kérdésedet inkább rakd át a "Szépség és divat" kategórián belül a Plasztikai műtétek közé, szerintem ott több válasz fog jönni rá,/azt nem garantálom, hogy hasznosak/
2011. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uppssz, bocsi előző voltam, az orvostudomány/természet tudományt akartam javasolni...ott szakemberke szoktak válaszolgatni
2011. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A műtétből úgy fogsz felébredni, hogy rajtad lesz, vagyis benne van az árban. Ez test színű, extrém erősen a helyén tartja a ciciket, amit éjjel, nappal viselned kell. Magas szabású. Ez cserélheted le a 4-6.héten a Triump sport melltartójára, amiben nincsen merevítő, csak a helyén tart. A legjobb megoldás a ruhát illetően egy nem túl passzos ing.
2011. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, én általában fehéreket láttam, tudom h nem egy szexi darab, bár azért a testszín jobban hangzik! nem tudom állami kórházban mi a divat, a dokit megkérdem majd a konzin.
2011. febr. 23. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!