Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki tud Budapesten jó plasztik...

Aki tud Budapesten jó plasztikai sebészt, aki másodlagos orrkorrekciót is végez saját szövet beültetéssel, ajánlana nekem egyet?

Figyelt kérdés
Három éve volt egy rosszul sikerült műtétem, ami után az orrom túl kicsi és nagyon csúnya lett. Szeretném megint megoperáltatni, hogy nagyobb, és elegánsabb legyen, és ahhoz szükségem van egy jó sebészre, aki végez másodlagos műtétet, saját szövettel történő (Nem implantátumos) orrnagyobbítást és hosszabbítást. Tudom, furcsa kérdés, de az első műtét után tényleg nagyon csúnya lett az orrom és eléggé elcsúfítja az arckarakterem is, főleg profilból...
2011. febr. 23. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ő (talán) a legjobb orrplasztikai sebész Magyarországon:

Dr. Rezek Ödön

Itt az elérhetősége: [link]


Plasztikai sebészeti és orr-fül-gégészeti szakképzettsége is van. Az orrplasztika a szakterülete.

Nekem is elrontották korábban az orromat, hiányzott belőle szövet, azt hittem, lehetetlen megjavítani, és ő csodálatosan helyrehozta.

(Nekem az orron belül vett ki szövetet, és azzal pótolta a hiányt, de ha ott nincs elég, akkor a fülkagyló hátuljából vett volna ki egy kis porcot hozzá.)

2011. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írd meg légyszi kihez ne menjünk hogynehogy elrontsa nekünk is.
2013. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Toperczer Zsoltot nem ajánlom sem fülhőz, sem orrhoz.
2013. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!