Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül a fülplasztika?...

Mennyibe kerül a fülplasztika? Gyerekeknél? éves kortól csinálják? Minden esetben kell érte fizetni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
18 éves kor alatt ingyenes a beavatkozás. Vagyis a tb támogatja amennyiben szükséges. A fülplasztikát általában támogatja. Ezért is nagy hülyeség ,h mindenki a 18 szülinapjára kapja a plasztikai műtétet ,mert pár héttel előtte meg ingyenes lenne nem több 10 ezer forint.
2009. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

A plasztikai műtétek önköltségűek!ezt garantálni tudom!nem támogatják!saját pénzedből kell kifizetned!

Saját bőrömön tapasztaltam!

2009. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És most mennyibe kerül?
2009. márc. 20. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Hivatalosan tényleg nem kell fizetni 18 év alatt amennyiben az egy konzultáns szakorvos erről igazolást ad neked. 18 év alatt a szükséges beavatkozásokat a tb támogatja. Nem tudom milyen tapasztalatról beszél a második válaszoló ,de kicsit jobban is szétnézhetett volna. A fülplasztika sok mindentől függ ,de nagyjából 20 és 70 ezer forintban van , már ha nem valami nagyon komoly beavatkozásról van szó, mert annak jóval borsosabb ára is lehet.
2009. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is lesz fülplasztikám, és igenis kell FIZETNI!!! Pedig még nem vagyok 18. Méghozzá 180.000Ft. Lehet h valahol támogatják, de szerintem ha fizetsz, biztos sokkal szebb munkát fognak végezni.
2009. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szia és ez mindkét füledre vonatkozik, ez az összeg?
2009. márc. 26. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Igen, a két fül 180.000Ft. :)
2009. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem még 16 évesen volt és nem kellett fizetnem érte...a Bethesda gyermek kórházban. De amúgy tényleg elég drága dolog...viszont hasznosabb, mint egy mellimplantátum. (kivéve, ha valaki azért szeretné, mert eleve testi hibája van)
2009. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Az enyém is 180 ezer Ft volt magánklinikán.. Van olyan lehetőség is hogy TB-re csináltatod..viszont ennek igen hosszú folyamata van.. pszihológiai vizsgálaton is részt kell venni hogy te erre valóban jogosult vagy..külön szakvélemény készül.. csak így kaphatsz TB alapon "új füleket".. viszont... nem egy erre szakosodott többszáz ilyen fület végző doki fog operálni..mivel állami korházról van szó.. inkább egy sima sebész..


Nekem 2x20 perc volt az egész.. de máshol 2 óra lehet.. drága lehet aza 180 vagy netán 200ezer Ft de.. ez örök.. ennyit megér.


(a kétkedőknek pedig..utána jártam mind2 procedúrának szoval bármit is mondanak ez így van ahogy leirtam,betüről betüre.)

2010. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem 7 éve volt, akkor voltam 11 éves, ingyen volt, a tb támogatta.
2010. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!