Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy plasztikázott celeb,...

Egy plasztikázott celeb, sztár lehet gyönyörű vagy szép?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor hazai celebeket mondjatok.Nem/kor.
2011. márc. 28. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem tetszik, ha valaki mű. Természetesen plasztika és plasztika között is van némi különbség. Például nem mindegy, hogy balesetben leszakad a fél arcod és újból összerakják neked, vagy otthon unatkozó elkényeztetett csitri vagy, aki szalagavatóra új ciciket kap.
2011. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Jobban preferálom a természetes szépséget. Nem szeretem, ha valakinek olyan az ajka, hogy alig tudja összezárni a sok szilikontól vagy botoxtól. Még az orr plasztika elmegy, de annak meg semmi értelmét nem látom, ugyanis ritkán venni észre a különbségeket. A szilikon cicik is csak annak mutatnak jól, akiknek tényleg lapos a mellük.

Szerintem gyönyörű semmiképp, talán egy kis minimális plasztikával szép lehet, de annak meg semmi értelme.

2011. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak celeb, hanem bárki lehet plasztikázva is szép, ha nem esik túlzásokba.Természetes marad.Sajnos a celebek többsége átesett a ló túloldalára :S
2011. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet ez egy szépészeti beavatkozás szebbnek kell lenniük ahogy bejöttek.Akinek jól sikerült sztem.:Kustánczi Lia és Voksán Virág.
2011. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Heidi Montagnak (ő ugye nem magyar) is sok plasztikája volt, majdnem bele is halt de szerintem ő szép akárki akármit is mond!
2011. ápr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

4-es válaszoló: ha szerinted Viksán Virág szép, akkor nálad azért komoly problémák vannak. Köznyelvek is csak felfújt kacsának csúfolják, ez azért már elég árulkodó ha valakinek túlsikeredett a 20. plasztikai műtéte... :)


A plasztikát észre veszi az ember,főleg itthon ahol azért nem olyan "nyersanyagból" dolgoznak mint Catherine Zeta Jones vagy Charlize Theron. A csak a megélhetésért szépülő magyar sztárok legtöbbje eltúlozza és túl hivalkodóvá válik. Nem láttam még ebből szép vagy pláne gyönyörű végkifejletet. A 90' -es évekig még voltak szép magyar sztárok, persze műtét nélkül. Ennek sajnos már vége.

2015. febr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most őszintén, akikről tudom, hogy plasztikáztatja magát, a magyar hírességek közül mind vagy ronda, vagy olyan mű, hogy simán ki lehet szúrni, gyakran a közönséges fajtából (pl. nekem Voksán Virág meg Kustánczi Lia messze az utóbbi kategória, nem szép egyáltalán... utóbbi talán még elmegy), vagy annyira feltűnő, hogy nem tud méltóságteljesen megöregedni, hogy csak na (pl. Zalatnay, Szűcs Judith).


Pedig biztos van egy csomó híresség, akit én szépnek tartok, aki plasztikáztatott, de lett olyan jó az eredmény, hogy nem tudok róla.


Aztán megint más kérdés, hogy a kérdésbe beletartozik-e az, ha vki szülés után meglöttyedt mellett varrat fel, baleset miatt műtik az arcát, több tíz kiló fogyás után ottmaradt bőrréteget tüntetnek el róla... mert az azért más kategória, mint a C-ről E kosárra műtés, a botox, a szemránc-felvarrás meg a szájfeltöltés (amúgy nekem az utóbbi szokott feltűnni, mert a többségnek olyan kacsaszájat csinál, hogy mindjárt hápog).

2015. máj. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!