Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaki mesélne nekem tapasztal...

Valaki mesélne nekem tapasztalatot mellműtéttel kapcsolatban?! Szeretném megműttetni a cicim, de sajna nem futja rá egy összegben. Sőt. Hitelből, vagy csak simán részletre? Melyik a célszerű?

Figyelt kérdés
Nagyon sok infot néztem ezzel kapcsolatban.A Medicredit hiteleket,illetve van sima részletfizetés is egyes plasztikai sebészeknél.De nem tudom mi a jó megoldás.
2011. ápr. 1. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én egyedül álló anyaként műtettem meg és én csak azt tudom ajánlani, h inkább menj államiba (ott 5-600-ból megvan), minthogy hitelbe verd magad egy uo.kaliberű szolgáltatásért. először én is úgy álltam hozzá h felveszek, de ha utána számolsz akkor rájössz, h ha most nincs ennyid kétszer ennyid nem lesz, ill. a hitel kifizetése is gondot jelent havonta. valamelyest mondhatom h a részletfizetés működik (bár nem teljesen abban a klasszikus értelemben).az implantátum kb300, azt az elején egyben kérik, utána kórháznak 130 körül kell a műtét napján és a doki nekem csak utána kérte a 150-et!
2011. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm!!Sajnos akkor még sokat kell gyűjtenem.Csak aza baj mindig kell valamire a pénz és így nagyon nehéz gyűjteni.Ha esetleg valakinek van még valami tapasztalata várnám.
2011. ápr. 4. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem most csinálták magánklinikán 620e Ft-ért. Azért volt olcsóbb, mert nem kértem altatást.
2011. ápr. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ez nagyon durva.Soha nem merném úgy megcsináltatni.Nem volt nagyon brutális????
2011. ápr. 7. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak az fájt, amikor beinjekciózták érzéstelenítővel, jó vastag tűvel, jó alaposan. :) Azután mindent éreztem a műtét során, kivéve a fájdalmat. Utána már egyből jól voltam, rögtön haza is mehettem, nem kellett egy éjszakát ott kómázni kábultan, mint az altatásnál.

Aki jobban bírja a kezdeti fájdalmat, és nem zavarja, hogy végig érzi, hogy mi történik vele, és egy kis pénzt is szeretne spórolni :) , annak ajánlom ezt a módszert.

2011. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Én személy szerint támogatom.

F/15

2011. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!