Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen melltartó lenne a leg...

Milyen melltartó lenne a leg ideálisabb?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és sajnos már most lógnak a melleim. Igazán csúnyák, és nem merek más előtt levetkőzni. Van két jó minőségű Triumph melltatróm, amikor felveszem szépen állnak benne a cicijeim, de miután mozogtam lecsúszik, és látszik, melltartón keresztül is, hogy lóg. Nem szivacsos a melltartó és vann benne merevítő is. 90C-s és a pántja is a legrövidebb,hogy minél magasabban legyen. Mit tegyek?
2009. febr. 27. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél push up-ot,az jol tart.
2009. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
persze nem minjden ruhahoz jok, de nekem a Triumph sportmelltartoi nagyon-nagyon bejöttek, es azok nem csuszkalnak, a mindennapokra nagyon jok, amugy meg tenyleg push-up melltarto. A sportmelltartok 5-9 ezer ft között vannak amugy, ami a legolcsobb az nekem viszont nem volt jo belöle, hanem a sport activ, aminek szerintem a pantja is jo, de probalgasd ki :)
2009. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szivacsosat vegyél, mert abban nem látszik minden...Az alakja meg szép lesz a mellednek. Amúgy nem lehet, hogy csak túldramatizálod, hogy lógnak?Lehet,hogy nagyon szépek csak te látod másnak...
2009. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is nagy melleim vannak és csak a triumpf vállt be.nem tudom találkoztál-e már azzal a fajtával ami optikailag egy méretet kicsinyít,nekem olyan van és bejött.hidd el h a push-up nem jó,mert abban mozgáskor (legalábbis nekem) folyton elcsusznak a melleim,és abban jobban lötyök,de leeht h ezt más még nem tapasztalta.
2009. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!