Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagy méretű tetoválás eltávolí...

Nagy méretű tetoválás eltávolítása, lehetséges, megéri?

Figyelt kérdés
Van egy elég nagy tetkóm az alkaromon és el szeretném távolíttatni, de már egy sebésznél voltam aki elég riasztó képeket mutatott, hogy hogyan fog kinézni utánna a bőröm, úgy voltam vele akkor inkább hagyom, nem éri meg, de most tovább érdeklődnék. Van e mód egy nagy mértetű tetoválás minél kevesebb utólagos látszattal, heggel történő eltávolítására?! Egyáltalán milyen technikák léteznek amik szóba jöhetnek és persze, hogy kb. mennyibe kerülne?
2011. ápr. 30. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

lézeres.

1 négyzetcentiméter 10.000 ft

és csúnya marad


ezért nem kéne össze-vissza tetoválgatni

2011. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:

a Dark Art-osok foglalkoznak lézeres eltávolítással is, úgy írják, nincsenek utána hólyagok, hegek. De ahogy más írta, valószínűleg nagyon drága.

Inkább azt javasolnám, takartasd egy másik, igényes tetoválással (érdemes profihoz menni, aki ért is hozzá és szépen megcsinálja).

2011. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lézeresnél már én is érdeklődtem, de ott azt mondtál ilyen nagy tetkót nem lehet lézerrel leszedni, csak a piciket. Ezek a Dark art-osok megtudják ezt is, vagy ez a technológia korlátja?
2011. máj. 10. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!