Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek lenne értelme egy...

Szerintetek lenne értelme egy ilyen kisajakplasztikának? [többi lent]

Figyelt kérdés

[link]


végülis még csak 16 vagyok de erősen gondolkozom azon ha betöltöm a 18-at, megcsináltatom ezt a műtétet...szerintetek?


2011. máj. 1. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek? Sztem értelmetlen hülyeség, ez is csak egy divat, de ez már beteges, bocs.
2011. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azért legyünk őszinték, valóban nem egy szép látvány így képek alapján. bár ez úgye csak esztétika.

ha nagyon zavar akkor szerintem műtesd meg!:)

2011. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg ilyen a puncid, azon már én is gondolkodnék a helyedben... ha nincs ennyire durva, akkor hagynám. Azért veszélyes is lehet, ha véletlen vmi ideget elnyesnek, és sose lesz orgazmusod már...
2011. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kisajakplasztikának egyetlen esetben van értelme, ha össze vannak nőve, így akadályozva a menstruáció távozását és a nemi érintkezést. Csak esztétikából NINCS ÉRTELME. A kisajak egy nagyon érzékeny terület, tele idegvégződésekkel. Maga a műtét borzalmasan fájdalmas, és a sebgyógyulás még inkább. Orvosis vagyok, és egy sebész ismerősömmel beszélgettünk már a témáról. Az ő tapasztalata, hogy a megműttettek 90%-a (!) elveszti az érzékelést azon a területen. Ha valakivel lefekszel, az nem fogja nézni a kisajkaidat, ettől ne félj. Hogy az egyik ismerősömet idézzem: "Ha már ott vagyunk, akkor tökmindegy hogy néz ki neki lenn". Summa summarum, drága és káros műtét, nem éri meg...
2011. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nekem annyira nem visszataszító mint az előtte/utána képeken, csak kilógnak.. utolsó! köszönöm szépen a válaszod nagyon elkondolkodtató!
2011. máj. 2. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!