Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Paris Hiltonnak tényleg egy...

Paris Hiltonnak tényleg egy elrontott plasztikai műtéttől lett ilyen hurkos az orra?

Figyelt kérdés
Mégis mi történt vele?
2008. febr. 17. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyszerűen csak hülye béna csaj!Idióta(mármint Paris Hilton,nem te:)Ne érts félre!)!
2008. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) ebben egyetértünk... de csak azért kérdezem, mert orrműtétet szeretnék, de ha a triliárdos hilton orrát így elcseszték hát nem tudom velem mit fog csinálni egy csóré magyar plasztikai sebész... eredetileg amúgy a plasztikai műtétekhez kérdeztem, csak átrakták ide.
2008. febr. 17. 19:28
 3/6 anonim válasza:
100%
a "csóré" magyar plasztikai sebészek a világ legjobbjai közé tartoznak, nem árt, ha tudod. és szerinted, ha elrontották volna, nem feküdne azonnal kés alá újra, hogy rendbe hozzák? valamelyik bulvárlapnak volt egy tenyérnyi üres helye lapzárta előtt, és valami hírnek tűnő dolgot kelett kiatlálni 5 perc alatt.
2008. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Az a saját orra. Én azt olvastam, hogy csak a hajszíne meg a szemszíne nem eredeti. Nem is szeretne kés alá feküdni, a kis melleit sem nagyobbíttatja meg, és a csálé szemhéját sem.

Persze, ha biztosra akarsz menni, ezt a kérdést neki kell feltenned. xD A média manapság ( nem csak manapság, hanem mindig is ) hülyeségeket kavar össze-vissza.

Üdv.

2008. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség, hogy nem csináltatna magán plasztikai műtétet, mert a száját is feltöltette, ami szerintem teljesen jól sikerült, de ez az én véleményem
2008. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állítólag meg van csináltatva a szája, az ORRA a szem alatti járomcsontjai fölé szilikonpárná vannak beültetve,hogy barbie-sabbnak tűnjön.Állíása szerint az orrát azért nem műtteti meg,mert így látja szépnek.Ráadásul a szemszíne sem igazi kék, hanem kicsi és gesztenyebarna..kék kontaklencsét használ.
2009. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!