Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy leszedés plasztikával...

Anyajegy leszedés plasztikával mennyire marad meg?

Figyelt kérdés

a szám fölött van 1 anyajegy kb 2-3mm es és leakarom szedetni, sztk-ba plasztikai sebészt javasoltak mert , hogy az nem látszik meg annyira


de ez mit jelent kb milyen hegre számitsak?

mennyivel kisseb-re?


2011. júl. 25. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
bocsi az off ért, de erre én is kiváncsi vagyok :D
2011. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt osztálytársamnak is leszedték a szája alatt kb 1,5 éve és egy jó kora nagy hegg maradt ott..:/ a varrás nagyon látszik neki és szerintem írtó hülyén néz úgy ki :/
2011. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
elvileg semennyire, barátnőmnek nagyon szépen megcsinálták
2011. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Úgy látszik, ez orvosfüggő. Haveromnak gyerek kora óta volt egy nagy anyajegye. Leszedették, nyoma sem maradt.

Arcnál már kényesebb a dolog, meg aztán nem csak profi orvosokból áll a világ. De remélhetőleg nem fog meglátszani. :)

2011. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy ennyire latszo helyen levo anyajegyet sztk s orvossal megcsinaltatni? Egyebkent igen orvosfuggo, de egyertelmuen plasztikai sebesz mint sebesz, mivel azoknak mas a varrastechnikajuk, finomabb. de en tuti nem biznam magam egy stk-sra
2011. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!