Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik klinikán van lehetőség...

Melyik klinikán van lehetőség részletfizetésre? (mellnagyobbítás)

Figyelt kérdés
Mellnagyobbításra készülök, de jelenleg nincs annyi pénzem hogy egyben kifizessem a teljes összeget.
2011. aug. 23. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma már egy magára valamit adó klinika általában felkínálja a részletfizetési lehetőséget minden műtéttípusnál.
2011. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elég sok helyen, honlapon mindig ki van írva,hogy lehet részletfizetést is választani.


azért asszem elég kevés embernek van annyi pénze,hogy ezeket a drága műtéteket egyben kifizesse...


én is mellműtétre készülök, részletfizetéssel. :)

2011. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második: Sok sikert! És ha szabad kérdeznem, melyik klinikán műtteted magad? :)

2011. aug. 26. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:

még nem tudom!

most keresek pár helyet,ahova majd konzultációra megyek, akkor döntöm majd el, hogy szimpi e az orvos, illetve hogy mennyi árat mond majd a műtétre.

(második voltam)

2011. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Uristen,en másra vettem fel a hitelt...

Arra vettem fel a hitelt hogy nyisak egy üzletet 10 misit vettem fel rá...

Hat jobban jártam mint te a hülye csocsodel,és mit akarsz kezdeni a csöcsödel abol akarsz megélni.

Szívesen leszek az első aki me.ra. és kapsz ajándekot😉😆

2020. aug. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!