Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért fordúl be a mellbimbóm?...

Miért fordúl be a mellbimbóm? Csak akkor van mellbimbóm ha kiráz a hideg! Mi okozza ezt? Van e rá mód. , hogy olyan mellem legyen mint másoknak?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar és sokszor olyan így a mellem mintha meg lenne ereszkedve!Mikor hideg van akkor meg szép formásak a melleim!
2011. dec. 13. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Alkati dolog. Lehet bimbó kiemelőt is kapni (szoptatásnál szokták használni a nők) lehet az használni neked is
2011. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen. Azt hittem ez mindenkinél így van, de ezek szerint velem van a probléma :S
2011. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de én nekem alapjáraton be van fordúlva!egyik be van fordúlva másik nincs!Nem vagyok anyuka meg nem is kell szoptatnom gyereket!
2011. dec. 15. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
mégegy kancsalcsöcsü
2011. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hoppácska néha túl őszinte vagyok esetleg képet nem raknál fel lehet ráverném mert nekem néha bejönnek az ilyesfajta deformítások te ettől vagy különleges most pl ezt eltudom képzelni h. mennyire tetszene nekem
2011. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!