Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 21 éves srác vagyok. Szeretnék...

21 éves srác vagyok. Szeretnék 1-2 plasztikai műtétet mert nem nézek ki jól és ez nagyon gátol mindenben. Csak azt nem tudom konkrétan mi a csúnya rajtam. Hol lehet esztétikai tanácsadót találni aki erre válaszolni tud?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig kellene tudnod,hogy mi nem tetszik magadon...Mindenkinek más a véleménye...
2012. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet, én megmondom, hogy NEKEM mi nem tetszik rajtad. De az nem fog sokat segíteni, mert ezt magadnak kéne tudni.
2012. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
küldj képet nekem is
2012. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kérdezősködj valami klinikánál szerintem, úgy tudom nem ingyenes, de a legtöbb helyen a műtétek előtt (amit végül akár megcsináltsz akár nem) van kötelező konzultáció, ahol a sebész elmondja a véleményét, te is a tiédet, és megbeszélitek az egész dolgot, hogy min mennyire, hogyan lehetne változtatni.
2012. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen de a konzultáción csak azt beszélitek meg hol és mennyire változtassanak. azt nem mondja meg neked az orvos hogy mit kéne változtatni hogy szép legyek mert a szépség relatív amúgyis, csak megcsinálja amit akarsz
2012. jan. 1. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet. Ha nem látunk, hogy mondjuk meg mi nem tetszik rajtad?
2012. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha magad sem tudod hogy min akarsz változtatni akkor szerinted a plasztikai sebész honnan tudná?Ő elvégzi amit mondasz neki , a görbe orrodból szabályosat csinál , a gödrös állból simát.Emellett fel tudja javítani a bőrödet úgy hogy tökéletes legyen tehát sehol egy anyajegy , szeplő bőrhiba és teljesen egyöntetű a bőr színe , felülete.
2012. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így elég nehéz választ adni...! Tényleg jó lenne egy kép. Ha a füleiddel van gond, abban tudok segíteni.
2012. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha akkora a baj, akkor menj el nyugodtan egy plasztikai sebészhez, és kérdezd meg. Ő szakmai szemmel fogja vizsgálni az arcod, és megmondja mit lehet kihozni belőled. :)
2012. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!