Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ajakfeltöltés saját zsirral...

Ajakfeltöltés saját zsirral vagy inkább szilikonolajjal?

Figyelt kérdés

Tartós feltöltést szeretnék, és ne legyen nagyon drága.

Hol érdemes csináltatnom? Tapasztalatok? Előtte-utána képeket tudnátok csatolni? Előre is köszönöm!



2012. febr. 6. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van erről egy fórum egy másik oldalon. csak ird be a google-be, hogy ajakfeltöltés tapasztalatok. Ott találsz sok infót. Egyébként a szilikonolaj nagyon gáz, már nem is lehetne ilyen eljárást alkalmazni.Becsomósodhat és ha rossz, akkor utána nehéz eltávolítani. Akkor már inkább saját zsírt válaszd szerintem.
2012. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már ez a két variáció van, inkább az előbbi, tekintve, hogy európában tiltott módszer a szilikonolajas. xD
2012. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ezeken kivül még mivel lehetséges? Hyaluronsav az nagyon hamar felszivódik, nem?

2012. febr. 6. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm csináltatott szilikonnal (nem olaj, azt hiszem gél formátum) és nagyon szép, természetes hatású lett neki. Nekem is csak azt tűnt fel, hogy valami változott rajta, de nem tudtam eldönteni, hogy mi.


Neki korábban csináltak hyaluronsavval és saját zsírral is. A savas verziónál csomós lett, a zsír pedig össze-vissza szívódott fel és göröngyös lett egy idő után.


Mondta, hogy a szilikonos verzió fájt a legjobban, viszont fél éve gyönyörűen tartja magát, így is marad.

Nekem azért is tetszett, mert nem lett virsliszája, hanem tényleg szép telt ajkai lettek.

2012. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem ki és mennyiért csinálta neki? :)
2012. febr. 7. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
én szívesen szájba váglak ;)
2012. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!