Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha valaki egyszer megnagyobbít...

Ha valaki egyszer megnagyobbította a melleit, akkor ha később már nem akar cserélni implantátumot, akkor végeznek olyan műtétet mellyel az eredeti állapot visszahozható? Ennek a műtétnek mi a neve? (pl. felvarrás)

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kiveszik az implantátumot akkor már nem lesz olyan mint előtte volt ég akkor se ha kivágják az esetlegesen megnyúlt bőrt.

Nem tudom elképzelni hogy aki megszokja a nagyobb, szép formájú cicit az implant kivétel után jól érezze magát a bőrébern

2012. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szövetek megnyúlnak, elég komoly műtét lenne és nem adna szép eredményt. A teltséget nem tudnák visszaadni, főleg, ha szinte semmi alap nem volt a műtét előtt.
2012. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

sztem olyan nincs h valaki megunja..ezt nem lehet megunni!!!

eredeti állapot???az már nem kell senkinek sztem.

mellfelvarras amugy a neve ha lóg a mell.

2012. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Mint egy nagymamicici úgy fog kinézni. Minek akarod gumival töltögetni a tüdőd? Nincs értelmesebb dolog amire el tudnád verni a zsetont? :)

Hihetetlen mekkora kreténség ez a gumicsöcsösdi. És egyre terjed. Aztán amikor majd ciki lesz és kimegy a divatból-mert ki fog menni, ugyanis lesznek természetes módjai a mellnagyobbításnak, természetesebb, formásabb és szexisebb eredménnyel- akkor az ilyen luficsöcsű luvnyák szépen el fognak tűnni a süllyesztőben. Can't wait..

2012. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!