Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy tudnám ingyenesen felvarr...

Hogy tudnám ingyenesen felvarratni a cicimet?

Figyelt kérdés
Azt hallottam és van is egy távoli ismerősöm akinek ingyen megcsinálták. Elég nagy cicijeim vannak, szoptatok is és összeugrottak, lógnak. Milyen indok kell hogy ingyen felvarrják?
2012. nov. 27. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Baleset, betegség utáni helyreállításnál az eredeti állapotot, illetve krónikus hátfájásnál kisebbítést végeznek ingyen. Továbi lehetőség, ha pszichiátriai véleményt hozol, hogy a melleid formája olyan komoly lelki sérülést okoztak, hogy már csak a műtét segít.
2012. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

pszichiátria már nem ér, nem veszik figyelembe.

ha komoly gerincproblémát okoz a mérete, akkor kisebbítik. Csak úgy felvarrni, mert már nem áll úgy, mint régen, sehol nem fogják ingyen. Basszus, gyógyszerre nincs pénz a kórházakban, majd pont erre lesz, mi?


ha a két mell közti eltérés nagyobb, mint 30%, akkor is ingyenes egyébként, viszont én tuti nem csináltatnám meg ilyen helyen, láttam már ingyenes hasplasztikát... hagytam volna, hadd lógjon, mert műtét után laposabb lett, viszont ultraronda a heg.

2012. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ó, akkor a pszihcés zavart kivették a TB-s körből. Elnézést a tévedésért!
2012. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam hogy ha pszichológustól viszek "igazolást" akkor megcsinálják.
2012. nov. 27. 17:19
 5/10 anonim ***** válasza:
ok. próbáld ki. csak majd ne csodálkozz, ha mégsem.
2012. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyugi már! Csak azt írtam hogy én is úgy tudtam mint az egyik válaszadó. Nem megkérdőjeleztem a válaszod..
2012. nov. 27. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

sehogy.



a válaszom 100%ban hasznosnak tűnik

2012. nov. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Húzentrógli
2012. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már nem számít a pszichológus/pszichiáter véleménye,nem fogják megcsinálni ingyen.
2012. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

tű és cérna,

meg van oldva

2012. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!