Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egyszerre le tudnak szedni...

Egyszerre le tudnak szedni több anyajegyet, ha azok más testrészeken vannak?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek plasztikai sebészhez anyajegyeket leszedetni, de nem tudom, hogy hányat metszenek ki egyszerre, és hogy ha más testrészeken vannak (jobb al- és felkaromon 3, hátamon 2), akkor azokat ugyanakkor leszedik-e vagy csak néhány hetes/hónapos eltéréssel.


És kíváncsi lennék tapasztalatokra is, hogyan zajlott az egész, mikor kell visszamenni varratszedésre, milyen heg maradt utána..


Köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 2. 20:57
 1/2 anonim válasza:
100%

Nekem egy alkalommal kettőt vettek le, azt mondták, kettesével lehet megoldani.


Teljesen rendben ment le a dolog, a fürdés/zuhanyozás volt nagyon nehézkes, a heg alig látható.

2013. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy ismerosomnek volt kb 5 a nyakan es egyszerre szedtek le, pont miutan kijott talalkozztam vele, azt mondta nem volt veszes es a hegek alig latszanak :D
2013. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!