Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha egy híres, gyönyörű nő...

Ha egy híres, gyönyörű nő hasonmásává műtetném magam több esélyem lenne a férfiaknál?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Pl. rájuk gondoltam, alakom, hajam ok, igazából csak orr, arc, száj alakítás lenne, kb mennyibe kerülne?


2013. márc. 5. 22:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
Lehetséges.
2013. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy 1,5- 2 millával számolj.
2013. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
remélem nem tervezel ilyesmit főleg nem azért hogy a pasik még inkább oda legyenek érted. feladnád saját magad hogy egy utánzat legyél?
2013. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. ha megfordítjuk kicsit a kérdést, hogy pl. ha szembe jönne velem egy heath ledger, aki mondjuk még műtéttel is rásegített arra, hogy hasonlítson rá, az inkább ijesztő lenne és az gondolnám, hogy ez a pasi nagyon nem 100as. és messzire kerülném.


férfiaknál is hasonló lehet és szerintem ez kb. egy külön perverzió lehet, hogy valaki olyan hasonmással legyen együtt, aki plasztikával lett olyan, amilyen.

2013. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg gyönyörű ez a nő! Melyik filmben láthattam? mert látni láttam, azonnal beugrott a képről.
2013. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Műtéttel sose lennél természetes, így inkább csak rondábbá tenne valószínűleg. Persze ki tudja, ha 15-20milliód van rá akkor már talán normálisan is meg lehet csinálni. De ez alapból nem egy értelmes nőre vall, szóval max olyan pasiknak tetszenél akiket csak a külső érdekel... meg a pénz. Értelmes pasinak ilyen nő sose kellene.
2013. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már azzal hogy csak rágondolt is feladta saját magát, és csak kényszerből az aki.
2013. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Légy önmagad, aki igazán szeret, úgyis azért fog szeretni, aki vagy, nem pedig a külsődért.
2013. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy sikerülne. Teljes arcot nem lehet szépen átalakítani. Még egy kisebb beavatkozás sikerülhet jól, de abban biztos lehetsz, hogy egy full arcplasztika után nagyon természetellenes és ronda lennél. [link]
2013. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

látszana rajtad, hogy mü vagy.


az orr átalakitása nagyon nehéz, és általában észre lehet venni, hogy plasztikázott. ha megváltoztatod az orrod, az egész arcod karakterét meg fogja változtatni, és nehezebben ismernének rád, pl. régi ismerőseid.


neked szép egy felfújt száj? lehet, hogy fotosoppolva jól néz ki, de élőben túl mü, és egyből ki lehet szúrni.


az arc átalakitás is nagyon kemény, durva lehet a végeredmény.


nem tudom mások hogy vannak vele, de én egyből kiszúrom a plasztikázott részeket az arcon. és nekem mindegyik eddig túl mü hatást keltett.

2013. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!