Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 1. Doktor: 310köbcenti 2....

Szabcsika21 kérdése:

1. Doktor: 310köbcenti 2. Doktor:310 extra magas, kerek forma (mindig megrendeli a nagyobbat is 310-330-ig és meglátja a műtét közben. ) Szerintetek? Felül elég vékony vagyok, teljes izom alá helyezést javasolt mindkettő. (170cm,55-56kg)

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is a dokim 2 méretet rendelt, hogy ha mehet a nagyobb(műtét közben ha úgy látja) akkor a nagyobbat teszi be. A magas profilú jobb,mint az alacsony profil, nagyobb átmérővel körben.Nekem is izom alatt van. Tehát 2.doki, szerintem, de döntened neked kell.

Még egy megjegyzés, én nálad picivel alacsonyabb vagyok, és nekem 370-es van,és nem lett feltűnően nagy. Igaz, én nulla mellről indultam.

2013. okt. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!