Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csőmell korrekcióhoz ki ért a...

Csőmell korrekcióhoz ki ért a legjobban az országban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 07:21
 1/8 anonim válasza:
100%
Dr. Kárász Tamást tudom ajánlani. Minden munkája csodálatos, lelkiismeretes és nagyon profi. Óriási tudással rendelkezik a plasztikai műtétek terén!
2013. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Körülbelül mennyibe kerül nála egy mellműtét átlagban?
2013. dec. 12. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Több 100 ezer FT.
2013. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem több millió?Eddig másfél milliót gyűjtöttem össze rá.
2013. dec. 13. 18:14
 5/8 rafi20 válasza:
600-800E forint
2013. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Ha tubulous formájú a melled,akkor nehéz más formára változtatni őket :-/ a sejtek roncsolódnak is...


Én több ezer fotót megnéztem,mert egy időben érdekelt a téma, és igazából kevés fotót találtam világszerte különböző honlapokon,amire azt mondtam volna, hogy nekem kell...


Szerintem az a jó,ha több doki minél több referenciáját láthatod...

2014. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ!Megmondom őszintén,ennél az is jobb lenne ha nem lenne mellem.19 évesen két gusztustalan cső lóg le a hasamig tányérnyi mellbimbókkal.Eszméletlenül undorítónak érzem magam :(
2014. jan. 3. 10:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Megműtetted már maga? Vagy még nem? Ha igen, akkor leírnád a tapasztalataidat?
2015. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!