Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolítása az...

Anyajegy eltávolítása az állról plasztikai műtéttel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na szóval. Egy 15 éves srác vagyok és kis gyerek korom óta van egy anyajegy az államon (nem nagy 2mm x 2mm) és egy kicsit kiemelkedik. Azért gondolkozom rajta, hogy leszedetem, nehogy borotválkozás közben megsértsem vagy ilyesmi és nekem sem tetszik, mondjuk ez pont olyan szimmetrikus helyen van, hogy még jól is áll. Na de a lényeg... Tudtok valami nagyon jó plasztikai sebészt ajánlani? Tőlem kerülhet 100.000 forintba is, csak a legeslegjobban szeretném megcsináltatni. Ötlet?

2014. jan. 12. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szükséges azt műteni, és nem is ennyire drága. Természetesen privát rendelésre menj, mert ami állami, az nem megbízható, ott nincs rád ideje az orvosnak, és gyorsan levágnák majd összevarrnák. Az ilyen esetekben sokszor örökre megmarad a nyoma.

Helyette válassz olyan orvost, aki lézerrel vágja le, és amit nem kell varrni. Kb. egy hónap múlva már alig fog látszani a helye, és nem is fog fájni. :)

2014. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi :) mar leszedettem egy plasztikai sebesszel. (Kimettszette). Ket anyajegyet szedett le egyet a hatamrol egyet ugye az allamrol. A fejemen levo jol sikerult szerencsere. mar alig lattszik, de a hatamon mivel tul koran vette ki euert szetszakadt a seb. Meg jo hogy ott nem erdekel.... de nem ert meg 60 ezer forintot ez a ketto azert hogy az egyik szarabb legyen mint egy ilyen allami modszer.
2014. máj. 9. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!