Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ajak feletti piercing (szépség...

Ajak feletti piercing (szépségpötty) helyét, vagyis hegét milyen plasztikai műtéttel lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés
Évek óta nem hordom,a heg begyógyult, de a lyuk kívülről sajnos megmaradt.:( Fiatal voltam és meggondolatlan, soha többé nem csináltatnám meg ha tehetném! Van megoldás a heg eltűntetésére?

2014. jan. 13. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
contractubex? mondjuk, ha kráteres a heg, akkor nem nyert...
2014. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmivel sztem.
2014. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Eselytelen, mivel kicsi a lyuk osszevarratni sem lehet mint pl egy fultagitonal es ossze huzodni sem fog soha az eletbe..

Gondoltad volna meg akkor amikor csinaltattad

2014. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Vascső, előttem szóló csöppet tudatlan. Én is így jártam, nekem alsó ajkam alatt maradt heg. Elmentem plasztikai sebészhez, és megcsinálta. Ha belülről beforrt a nyálkahártyád, akkor kívülről, érzéstelenítéssel csipesszel megfogja a pc "alagutat" és levágja. Hogy ne maradjon ciszta, aztán kívül kicsit vág a hegen szikével, majd egy öltéssel összevarrja. Egy kis, talán 1mm es csík maradt a helyén, ami meg kezelhető ugye szilikon tartalmú hegkenőccsel, és már önmagában is jobb, mint egy lyukas kráter az arcodon
2014. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Whatsername2 te kinel csinaltattad meg, ha megkerdezhetem? Nagyon szeretnem en is eltuntetni! Koszonettel!!
2015. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!