Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mikor érdemes bevállalni egy...

Mikor érdemes bevállalni egy orrműtétet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár éve eltörött az orrom, az ambulancián helyre tudták állítani (nagyjából) és mivel nagyon fiatal voltam, nem akartuk még egy műtétet. Esztétikailag nem annyira zavar, inkább csak fotókon észrevehető. VISZONT:megfigyeltem, hogy sportolás közben nehezebben kapok levegőt, ez már jobban zavar. Voltam orvosnál, de nem igazán volt segítő kész a doktornő, jóformán meg sem vizsgált és annyit javasolt, hogy "keressek fel egy ügyes plasztikai sebszést". Azt hiszem először egy rendes orvost fogok felkeresni. De azért itt is szeretném megkérdezni, hátha van valakinek hasonló tapasztalata. Előre is köszi a válaszokat!

20L



2014. ápr. 28. 23:45
 1/1 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám van, mint neked. Orrplasztikát 16-17 éves kor után érdemes bevállani, mert akkor hagyja abba az orr a fejlődését és nyeri el végleges formáját. Én ha tehetném nyári szünetben vállalnám be, mert pár hétig nem szalonképes az ember orrműtét után. Jelenleg az állami kórházakban keresem a megoldást, hogy minél olcsóbban megússzam a műtétet, mert nincs több százezer ft-om, hogy kifizessek egy maszek plasztikai sebészt. Remélem a többi válaszoló ebben tud segítséget nyújtani, mert én sem tudom merre induljak el ezzel a problémával.

22L

2014. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!