Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lenne értelme felvarratni a...

Lenne értelme felvarratni a mellem?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nagy mellem van (70D), és a méretéből és súlyából adódóan lóg is. Utálom. Miután közölték, hogy ha lefogynék, akkor se menne össze, csak szikkadt szatyorrá változna, már totál elegem lett.

Gondoltam rá, hogy fel kéne varratni (esetleg kisebbíteni is).

Melltartóban nagyon szép, csak nélküle elég kiábrándító. Van barátom, őt nem zavarja, de engem igen. Egyszer hoztam fel neki a témát, szerinte nem olyan vészes, felesleges bevállalni ilyen fájdalmas beavatkozást.


2014. máj. 25. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

70-es háttal nem hinném, hogy lenne egyáltalán mit lefogynod. S miután nyilván nem a súlyfelesleg csinált D-s mellet neked, valóban nem valószínű, hogy fogynál belőle.


Hogy tényleg jogosan aggódsz-e, ahhoz kép kellene...


Én csak akkor csináltatnám meg, ha egészségügyi gondokat is okozna.

2014. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kép alapján könnyebb lenne. Én mindenképp megműttetném ha zavar akkor úgymond muszáj. Mindegy hogy mit mond a barátod az a lényeg te jól érezd magad a bőrödben. Változtatni kell ha van rá lehetőséged.
2014. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok, méretre tökéletes, alakra nem túl szép melleim vannak. Fiatalabb koromban sokszor eljátszottam a gondolattal... igazság szerint engem az tántorított végleg el, amikor megnéztem egy csomó előtte/utána képet. Jobbak lettek, de egyik se volt tökéletes, akkor meg minek. A férjem imádja őket, úgyhogy maradnak :).
2014. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Műtéttel olyan mellet, ami meztelenül is szép még senkinek sem sikerült elérnie senkinek. Sem nagyobbítással, sem kisebbítéssel. Gyakran kisebbítéskor is betesznek implantátumot a forma miatt, és azt 5-10 évente cserélni kell, egész hátralévő életedben.


Férfiként azt mondom, ne engedd, hogy hozzányúljanak ahhoz, amit a természet adott. Sok nő, és még több férfi :) ölni tudna egy kicsit nagyobb mellekért.


Mivel a műtét amúgy is egy vagyon lenne, inkább költsd a pénzt jó melltartókra, amik megőrzik a melled és a hátad egészséges tartását.

2014. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
képet
2014. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!