Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes megcsináltatni 29...

Érdemes megcsináltatni 29 évesen a füleimet (rendes munkahelyi kereset révén), ha 2.3 cm-re állnak el a fejemtől?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 2. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit akarsz ezen csináltatni? Ez még nem elálló fül, csak teljesen átlagos.
2014. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez egy betegen készült kép, rossz a minősége is. De jól látszik, hogy ideje megműttetni. Nem?


[link]

2014. júl. 2. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ennyire hiú egy pasi? Nem a füleid, hanem a felfogásod a taszító.
2014. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elhagyott a párom is. Gondoltam első lépés az új felé, ha megcsináltatom őket és kopaszra tolom le a fejemet.
2014. júl. 2. 14:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Mármint a hajamat.
2014. júl. 2. 14:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj a füleiddel, a hajad meg sokkal jobb így, mint kopaszon lenne.


24N

2014. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A második képen is normál füled van, nem elálló, szóval nincs mit csináltatni rajta. Ahelyett hogy sajnálod magad inkább menj nyaralni, bulizni és csajozz, érezd jól magad.
2014. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor egyelőre lemondok erről a 200 ezer ftról és megy a lakástörlesztőbe. Köszi.
2014. júl. 2. 18:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is azt hiszem, hogy normális füleid vannak, bár a bal egy kicsit tényleg elállóbb, mint a jobb, de szerintem ez még belefér. Ezt még nem nevezik elállónak. Láttál te már elálló füleket? Nézd meg az én profilképemet a hoxa.hu-n (ear nick alatt)...! Azok voltak a lapátok! Meg is műttettem 4 éve és most néznek ki úgy, mint a te jobb füled.


Persze mindenkinek a saját füle a legelállóbb. Úgyhogy te tudod, a te füleidet is lehet közelebb vinni a fejedhez.

2014. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek egyáltalán nem is elálló fülek. Sztem ne a füledet műttesd!! :)

Most komolyan 29 évesen ilyen kamu mondvacsinált dologra fogod azt is, hogy gallyra ment egy kapcsolatod... Nagyon ócska kifogás, ráadásul nincs is probléma.

2014. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!