Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 éven alul szülői engedéjjel...

18 éven alul szülői engedéjjel lehet plasztikáztatni pl has comb fenék, mivel hirtelen meghiztam 12 hónap alatt 17 kg szettem fel és sétrepedt a bőrőm csak 5 hónap alatt sikerült 0,5 kgt leadnom segitenétek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet,hogy rosszul fogysz.Nem kell rögtön plasztikáztatni.Egy hozzá értő orvoshoz menj,biztos ajánl valami diétát vagy edzés tervet,akármit.Az ilyenekről csak akkor essen szó,hogy ha tényleg nincs más.Mert ennyi idősen,kitartással le lehet fogyni.

Amúgy nem kukacoskodás.... de az engedéLY.

2014. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
inkább próbálj meg fogyni.:) nem érdemes ilyen korban plasztikáztatni, mert 20éves korig még nőlhetsz.(én így tudom)
2014. júl. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális szülő nem megy bele. Egy normális orvos se, mivel még fejlődésben vagy, ami komoly következményekkel járhat. Neki pedig nem mindegy a hírneve se.

Ha ennyire felhíztál, fogyni meg nem tudsz, akkor inkább egy orvost vagy táplálkozási tanácsadót keress fel, mert ez nem normális. Lehet hormonzavarod van, és gyógyszeres kezeléssel simán meg lehet oldani. Vagy egyszerűen egy normálisan betartott megfelelő diétával.

2014. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem plasztika kell hanem egy jó orvos aki kivizsgál és gyógyszereket ad meg diétát állít neked össze.
2014. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!