Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 16 éves vagyok! Az egyik...

16 éves vagyok! Az egyik fülem eláll, a másik normális! Szeretném megcsináltatni! Hogyan lehetséges ez? Fiatalon is szabad?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok! Menyibe kerül egy ilyen plasztikázás?

Hallottam, hogy 18 év alatt ingyen van! Tud valaki ajánlani valamilyen orvost, aki normális munkát végez?(ingyen)

Félek tőle, hogy roszul fog sekirülni, vagy ha jó, akkor az évek alatt, ahogy növök eldeformálódik valahogy!

Szabad ilyet csinálni fiatalon? és hol lehet?


Köszönöm!


2010. jan. 22. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha attól fész, hogy a növés során eldeformálódik, akkor elárulom, hogy a fül az, ami egész életed során növekszik.

Amúgy TB-re megcsinálják, legalább is a volt barátom megcsináltatta, menj be legközelebbi sebészetre és kérdezd meg. Fiatalon is lehet, de kell hozzá a szüleid beleegyezése.

2010. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HotelPlatánBarcelona válasza:
éjszakára sebtapasz? próbáltad már?
2010. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen helyre lehet hozni az elálló fület. Nekem is műtötték mind a kettőt, és nagyon jó lett! Meg vagyok elégedve. A műtét nem életkorhoz kötött, gyerekeknek is elvégzik. Hogy hol találsz dokit, attól is függ, hol laksz. Ha gondolod, priviben tudok segíteni.

Videóim: http://www.youtube.com/user/protrudingears?feature=mhee

2011. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!