Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A szemhéjplasztika fájdalmas...

A szemhéjplasztika fájdalmas vagy veszélyes?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül altatással?Kinél voltatok?

2014. okt. 9. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemhéjplasztikát érzéstelenítésben végzik. Nem fájdalmas, utána van egy enyhe fájdalom, ami teljesen konrollálható gyógyszerrel. Inkább lekkemetlenségek vannak utána, szemhéjadon ragasztó, körülötte véraláfutás, utcán feltűnő. Kb 2 hét után sminkkel, alapozóval eltüntethető a körülötte levő lila folt. NEM a seb. Kovács Hedvig doktornőnél voltam. Kb 140 ezer ft volt pár éve.
2014. okt. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cumus ***** válasza:
Nekem is helyi érzéstelenitéssel csinálta Dr Bálint drnö alul és felül is . 80ezer volt db-ja. Nekem nem fájt egyáltalán és gyógyszer sem kellett utánna. Nagyon gyorsan gyógyult. A barátnömnek altatással , csak a felsö 220 ezerbe került Pécsett. Teljesen felesleges az altatás, mert fél óra alatt kész a mütét és nem fáj.
2014. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem hány éves kortól érdmes csinálatni?

Én nagyon félek a szikétől rosszul vagyok az ilyenektől.

Köszönöm egyenlőre nincs rá pénzem sajnos..meg lehet nem is fogok kés alá feküdni félek.

2014. okt. 15. 00:25
 4/5 cumus ***** válasza:
Nincs korhoz kötve. Van akinek már 20 évesen szüksége van rá, van akinek 60 évesen. Ha jó az orvos vákasztás, akkor semmi az egész. Nem kell félned.
2014. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem nekem sok pénzre lenne inkább szükségem.:D


Azt hiszem még várok vele szerintem még nem gázos.megszoktam már hogy rejtett szemhéjam van.

2014. nov. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!