Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Magyarországon hajtanak végre...

Magyarországon hajtanak végre kockahas plasztika műtétet?

Figyelt kérdés
Mi a hátránya? Mennyibe kerül? És akkor az már örökre úgy maradna? Attól még edzhetnék rá és változhatna? Mi van a szülésnél? Gondolom akkor azt akadályozna...valakinek tapasztalat? Minden érdekelne, légyszi alaposan írjátok le nekem erről a tudnivalókat! Köszönöm!

2014. nov. 16. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ennyire nem divat hogy valaki megküzdjön dolgokért? Miért akartok mindig egyszerűbb utat? Szedjétek össze magatokat figyeljetek mit esztek és edzetek keményen. Másoknak sem műtéttel lesz kockahasa. Nekem nagyon nagyon nehéz lenne kockahasat csinálnom mert van egy genetikai alhusim amit baromi nagy odafigyeléssel lehetne csak eltüntetni nekem meg ahhoz nincs türelmem így elfogadtam hogy ilyen. De eszembe se jutni csalni, míg más keményen dolgozik... Idétlenség. Ha meg tényleg érdekel szerintem a neten többet megtudhatsz az ilyen marhaságokról.
2014. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az elsőnek..a műtét árából ráadásul valószínűleg többéves edzőtermi bérletet vehetnél.
2014. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nevetséges, és szánalmas, ha valaki izmokat rakat be magának pénzért.
2014. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmi ertelme.

Ezzel az is a problema hogy mivel a bőröd alatt van,csak akkor fog latszani ha nincs rajtad zsír. Ha rahízol ez sem fog latszani. Viszont ha ennyire szalkas leszel folyton akkor mar a sajat hasizmaid is latszodnanak..

2014. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan teli pofával röhögős kérdés :)

És ha jól értelmezem, lány vagy? Bár manapság ez se mindig egyértelmű. És nyilván nem vagy testépítő bajnok, mert akkor már kockahasad (akármilyen taszítóak is a badibilder némberek...)

De ha nem vagy testépítő, akkor...? Na hagyjuk, ezt nyilván nem csak én nem értem.

Nade, hogy érdemben válaszoljak is, itt egy ingyenes megoldás, minimális technikai segédeszközzel bármikor elérhető kockahas kicsiknek és nagyoknak egyaránt:

[link]

2014. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Jézus fsza! Remélem, nem! Így is elég gáz, hogy a mai fiúk mindenféle tömegnövelővel, meg egyéb művackokkal csinálnak tetszetős felsőtestet maguknak.
2014. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te csaj vagy? Ebben az esetben:

[link]

2014. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Undorító, nem?
2014. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1.a hátránya,hogy mivel implantátum kerülne be ezért jó néhány centivel vastagodna a törzsed.

2. 1 milla körül.

3.nem.5-10 évente cserélni kell.

4.edzhetsz és olyan marad.

5.akkor ki kellene venni.

Ezért igen valószínű,hogy a zsírleszívást javasolná a doki inkább.

2014. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És a vicces az, hogyha mozogsz, nem valószínű, hogy úgy viselkednének, mint az igazi izmok...
2014. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!