Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki szilikoncicit csináltatott...

Aki szilikoncicit csináltatott megbánta?

Figyelt kérdés

És úgy őszintén párja,vagy a férfiak az ágyban mit mondtak róla? Jó vagy határozatlanok voltak? Olcsóbb fajtát csináltattatok? Sokat kellett szenvedni a műtét után? Hegetek mennyire feltűnő?


Egyéb tapasztalatot is szívesen várok,amit nem tettem fel kérdésben,vagy nem jutott eszembe,vagy nem ismerem.



2015. jan. 4. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Aki szilikoncicit csináltatott megbánta?"


Sokan biztosan, de én például nem. Azért nem, mert nagyon átgondoltan csináltattam. Nagyon jó sebészt néztem ki, akinek volt egy csomó előtte-utána fotója, nagyon higgadt és türelmes volt; továbbá visszafogott méretű és természetes formájú mellet csináltattam.


"És úgy őszintén párja,vagy a férfiak az ágyban mit mondtak róla?"


Tetszik a férfiaknak.


"Olcsóbb fajtát csináltattatok?"


Az implantátum ára kb. egyforma, az orvos meg annyit kér, amennyit akar. Te meg közülük azt választod, amelyiket akarod. Nem a legdrágább a legjobb.


"Sokat kellett szenvedni a műtét után?"


Nem szenvedtem sokat, mert izom fölé rakattam. Ha izom alá rakatod, többet fogsz szenvedni a műtét után, állítólag.


"Hegetek mennyire feltűnő?"


Csak akkor látszik, ha felemelem a karomat a fejem fölé.

2015. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is...nekem volt már plasztikám,de nem mell..mert ritka szerencsés vagyok és pont jo méreteim lettek szép formával!..na de a lényeg...2 fontos szempont van..magadért vagy másért csináltatnád?! A plasztikámra nekem azért volt szükség mert nem tudtam önmagam lenni,akadályoztatott dolgokban és én belűl ugy éreztem nekem megkell csináltatnom h jobban érezzem magam! Szóval akkor csináltasd meg ha érzed és szükséges! Szükséges mit értek ezalatt?! Ha full lapos vagy és utalod h a legkisebb melltartok közt kell keresgetned...és egy mélyen dekoltált felsőbe inkább gyereknek érzed magad mint nőnek! Talán ezek azok amikor érezheted h szeretnéd ha lenne szilikonod...! De most jön a drága DE! Semmiképp ne csináltass szar dokinál..azért mert olcsó! Felejtsd el!!! Vannak jó orvosok nem túl drágán..de a legfontosabb az egészséged!!! Ha elcs..ik a műtétet vagy gennyes fertőzést kapcs a steril hiány miatt..hát azt senkinek nem kivánom és életed végéig nyoma lehet!! Tényleg komolyan mondom h ajánlok szívesen..pont h bnőm is pont most megy szoval benne vagyunk a témában!... A másik kérdésed...a ki mit szol..kinek hogy tetszik...hát itt meg is van a válasz ha szükséged van rá telibe lesza..d a véleményt,mert te leszel a legboldogabb h lettek 😊 am..relatív..van akinek bejön..van akinek full nem természetesség a zsánere és inkább kismellüvel van mint szilikonnal! Arra figyelj..hogy ha megcsináltatod nincs olyan hogy melltépés erősebb markolászás amit szeretnek a férfiak,mert fájhat és megnyúlhat,megereszkedhet..a tépett szilikon meg csunya!!! A fájdalom..jopar bnőm átélte már...és kibirható..lehet van benne 1-2 sírós nap..vagy gyogyszeres..de szépségért szenvedni kell! Am.pedig tényleg túlélhető! Remélem segítettem!
2015. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azon jót mosolyogtam h tetszik a férfiaknak. De örülök neki. Kérlek még írjatok,mert néha elbizonytalanodk. Üzibe küldök fotot.


2. magamért is csináltatnám,mert szeretném már mutogatni magam,végre vehetnék fel kivágott felsőt,de nemcsak azért,hanem mert szégyenlős vagyok,gátlásos emiatt,ami sokmindenben gátol. Még a saját anyám is elképedt a látványától,egyszer mikor meglátta.


Na igen. Ez a melltartó kérdés is. Tényleg alig találok vmi normálisat,és szívesebben választanék,ha megfelelő méretem lenn,olyan csodaszép melltartók vannak,és nem sokkal nagyobb cicijüeknek. :)


Olcsót nem akarok,inkább olyat nézek,ami életre szóló garanciát ad. De az izom fölé rakott hamarabb megereszkedik,nem? ELSŐ VÁLASZÓLÓ! Neked nem voltak fájdalamid? cipekedés,felkelés ágyból?

éS NEKED 2-DIK MILYEN MŰTÉTED VOLT?


Én Kecskeméten csináltatnám,esetleg szeged vagy környéke ami közel van.. Ha tudsz ajánl.


Hát igen,pont leszarom h ki mit gondol csak én érezzem jól magam,és ne kelljen mindig takarnom magam,jobban modnva a semmit,nyakig felhuzni a pulcsit,nehogy kilátszódjon a nagy üresség.


Igen segítettél,végülis végeztem már a témában felmérést,és sokan azt mondják jó ez így,ne csináltassam meg,de van olyan is aki szerint hányadék.


A tippet amit írtál a végén az jó,durva szex nincsen. Mondju félek h most lélvezem a szexet,de mi van ha a mellbimbóm érzékenysége megszűnik?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__52..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__64..


5-ös szerint 90%-a szereti. És körülöttem is olyan férfiak élnek.. /Én kérdéseim/

2015. jan. 4. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

"Azon jót mosolyogtam h tetszik a férfiaknak."


Miért is mosolyogsz ezen ilyen okosan, mikor az előbb még te kértél tanácsokat, és semmit sem tudsz az egészről?

Mitől lettél ilyen kis okos, hogy mosolyogsz, amikor nálad tapasztaltabb embertől tanácsot kapsz? :)


"ELSŐ VÁLASZÓLÓ! Neked nem voltak fájdalamid?"


Minek segítsek neked? Úgyis olyan kis okos vagy magadtól is, hogy csak mosolyogsz okosan a kis lapos csöcsöddel. :)

2015. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok...szóval benne van hogy elveszted az érzékenységét...! De ha vki izig vérig pasi és begerjetsz rá..ez nem lehet baj és élvezni fogod igyis ugyis! Nekem fűlműtétem volt..sajna elálltak..de a legrosszabbik műtétek közé helyezhető fájdalomban...eleinte happy van euforikus öröm,majd mikor apad a lidokain hatása 3 nap fennlét...fáj fáj és fáj 😊 miért misolygok...mert a fájdalom közepette már nem tudtam mim fáj..fülem a friss sebb vagy a fejem...de ez javult idővel és jopár bogyóval 😊 egyre többet mozoghattam...majd kötéscsere..mikor megpillanthattam bár kék zöld sebes de szépségesen álló füleim 😉 soha nem hozhattam volna jobb döntést! Am.hány éves vagy? Képet tudnál küldeni privátba?! Elmondanám szívesen a véleményem meg van 1 cicinövesztő tippem 😉
2015. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es, beszólásod no komment, 5-össel se foglalkozz, minek neki a képed privátban?



Kérdező,én megcsináltattam, nem bántam meg. Jó pár év eltelt azóta.

Nekem nulla mellem volt, ami konkrétan annyit jelent, hogy csak a mellbimbó volt, semmi más, teljesen laos voltam. Ebben az esetben nem tudják izomfelé tenni, csak izom alá, máskülönben nagyon kitapintható lenne, mivel nincs feletteelegendő saját anyag ami fedje.

Legolcsobb dokit nem szabad választani, de a legdrágább is felesleges. Van doki aki középáron nagyon jól dolgozik.

Implantátumból van sima meg texturált felszínű, az utobbit válaszd. Picit drágáb, de hosszú távra szól, tehát ezen nem szabad spórolni.

Műtét után iszonyatos fájdalomra számíts, segítség nélkül semmit nem tudsz csinálni, legkegyetlenebb talán az ágyból felkelni. De kapsz gyógyszert. Varratszedés után,kb 2 hét kicsit jobb lesz a helyzet.

Varratszedésig nem tudsz fürödni sem, ez is kellemetlen. De hát a szépségért szenvedni kell:)

Heg ha szépen gyógyul nem feltünő, halvány csík.

Pasik...eddig senki nem panszkodott és volt aki nem is jött rá. Törekedj a természetes méretre, nem kell lufi

És ami fontos, soha ne más kedvéért, ne pasiért csináltads meg Csakis magad miatt!

Remélem segítettem:)

2015. jan. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Nem, nem és nem bántam meg, egyáltalán nem látszik, hogy mű!
2015. ápr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!