Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti elmennétek műtétre ha...

Ti elmennétek műtétre ha huszonévesen csőmelletek lenne, vagy már nem, mert úgyis jön a gyerekszülés, és majd utánna?

Figyelt kérdés
Szóval nehéz kérdés, én tizenkét évet végigszenvedtem a rendellenes melleim miatt, önbizalmam nulla, párkapcsolatokban is mindig gondot okozott. Mire oda jutottam hogy lenne egy kis összegyűjtött pénzem, és hitellel kipótolva elég is lenne a műtétre...addigra már túl idős lettem. Mert kb 2-3 év múlva szeretnék babát is, szóval előtte már felesleges a műtét állítólag. De utánna már biztos hogy nem fogom megcsináltatni, mert se időm, se pénzem nem lesz rá, úgyis a gyerek lesz a fontos akkor már. Szerintetek váltsam valóra az álmomat akkoris ha csak rövid időre tudom élvezni az eredményt?
2015. jan. 17. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Elég hülye gondolkodásmódod van, emiatt szenvedtél az elmúlt években, nem a mellformád miatt. Nekem is ronda mellem van és még kicsi is, soha nem zavart, se engem, se mást, soha nem okozott gondot egy kapcsolatban sem.

A másik meg hogy hiába lesz gyereked attól még ugyanolyan nő maradsz és nem csak a gyerek kell hogy fontos legyen, azzal csak még több gondod lesz az életben a meglévők mellett. Inkább pszichológust keress fel még mielőtt gyereket terveznél és próbáld elfogadni magad.

2015. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez az álmod, csináltasd meg. Nekem is csőmellem volt, ráadásul még aszimetrikus is. 3 évvel ezelőtt, 29 évesen csináltattam meg, pedig akkor már együtt voltam a férjemmel, és tudtuk, hogy előbb-utóbb babát szeretnénk. Nem mondom, hogy így szoptatás után is ugyanolyan szépek, mint a műtét után, fájt is nagyon, de egyáltalán nem bántam meg. Nekem ez kellett ahhoz, hogy nőként tudjak nézni magamra. Azt viszont nagyon jól látod, hogy szülés után már nem fogod megcsináltatni. Nem is csak a pénz miatt. Ez egy komoly műtét, ami után 6-8 hétig nem szabad emelned, hajolnod, meg egyáltalán nagyon kell vigyáznod rájuk. Pici gyerek(ek)kel pedig sajnos ez kivitelezhetetlen.
2015. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!