Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Enne a lánynak (AndreasChoice)...

Enne a lánynak (AndreasChoice) alapból ilyen ajka van, vagy ez műtéttel ilyen gyönyörű? Videót linkeltem.


#AndreasChoice
2015. febr. 10. 00:15
 1/6 anonim válasza:

Egyrészről latin amerikai, tehát genetikailag is lehetséges a természetesen duzzadtabb ajak. Mivel azonban több helyen pletykálják hogy pl a mellét műttette már korábban, ebből kifolyólag nem tartom kizártnak hogy kihagyta volna a jóval olcsóbb és egyszerűbb beavatkozást, az ajak feltöltést.

Pláne hogy ebből él... nem érdemes példaértékűnek tekinteni.

2015. febr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
hát tekintve hogy a foga is durván ki van fehérítve, nem lepődnék meg ha kicsit felpumpláltatta volna a száját is.
2015. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A rúzs is sokat nagyít a száján.Nekem eredetinek tűnik,de nem mondanám gyönyörűnek.Szerintem ez már túl vastag száj.
2015. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

NA, utánanéztem! Alapból ilyen neki (rohadjonmeg:D). Egy 4 éves videóban mondja, hogy megműtette a mellét, úgyhogy igaz a pletyka.

https://www.youtube.com/watch?v=j0LYqp26X8Q

2015. febr. 10. 14:14
 5/6 anonim válasza:

Ez műtétes :)

alapból senkinek nincs ilyen szája..

2015. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lenne senkinek ilyen szája?:D Esetleg minden afrikainak ajakfeltöltése van? Rihannának még ennél is szebb szája van, és neki is természetes. Amúgy a csaj nem latin-amerikai, hanem európai és afro-amerikai félvér.
2015. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!