Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy leszedés után hányszo...

Azs123 kérdése:

Anyajegy leszedés után hányszor kellett nektek visszamenni az orvoshoz kötéscsrére?

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer sem. Azt te szépen leszeded otthon, ha zavaró helyen van, tegyél rá ragtapaszt, de ha nem muszáj, azt sem, úgy hamarabb gyógyul.
2015. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

attól függ hogy szedik le, mekkora volt. gondolom aki azt írta 1x se az lézerrel szedetett le kis anyajegyet.


nekem pont most szedtek le egy bazi nagyot, összesen 4x kell odamenni.


1. megnézik, megbeszéltek időpontot

2. kivágják, összevarrják

3. csekkolják a varratot, leszedik a bazi nagy vízálló ragacsot róla

4. varratszedés



Bár én magánrendelőben voltam, korábban tb alapon csináltattam és undorító lett a heg... lehet, hogy tb alapon nem ilyen lelkesek.

2015. márc. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem fél napja vágták le, még duzzadt.

Nektek meddig volt utánna duzzadt az anyajegy helye? Váladékozott még?

2015. márc. 18. 04:20
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó, te hol, melyik orvossal csináltattad a levételt?
2015. márc. 18. 07:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Dunakeszin csináltattam Dr. Gódor Ferenc Balázzsal (de rendel Zuglóban is amúgy). Rohadt drága volt (35.000 ft biopsziával együtt), de nagyon profi volt, semmit nem éreztem, utána nem volt bedagadva, nem fájt, nem váladékozott, 5 napig nem is láttam úgy volt leragasztva, utána meg már nagyon szép volt. Valami különleges technikával van összevarrva, hogy ne látszódjon a heg, nem is értem hogy van, mert csak felül és alul látok cérnát. A varratszedés még hátravan, de már most nagyon szép.
2015. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Nekem is elég nagy anyajegyet szedtek le, egyszer vissza is kellett mennem, mert a gyökere egy kicsi része benne maradt (ez, úgy hallottam, megesik néha, ha nagyon mélyen van). Nekem egy kicsit váladékozott, de egy-két napon belül ez is elmúlt. Vízálló ragtapaszt tettem rá én is, mert a melltartóm kapcsánál volt és zavarta.

Én az Ars Medicanal és Mátyásföld Klinikán vetettem le anyajegyeket. Elégedett voltam mindkettővel.

2015. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az anya jegy mütét nem játék nemárt orvosi kezelésre bizni .Mégha nem mütik akkoris érdemes megvizsgáltatni a nagyob méretü anya jegyeket 2. 3. honaponként ez komoj .Nem egy két ember járta meg . Amugy vettek analizist a levett anyajegyböl?
2015. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, én úgy tudom ilyen nagyobb anyajegyeknél kötelesek is elküldeni biopsziára. Az enyémet legalábbis elküldték, negatív lett. Az enyémnek is nagy volt a gyökere, mély a seb, mostanra már tök szép lett.


Egyébként nekem valami különleges technikával varrták össze, nagyon fura volt a varrat, egy hosszú vágás és csak felül és alul volt egy csomó, 2 cérna pedig a seben belül ment...

2015. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!