Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 éves vagyok és elég kicsik...

18 éves vagyok és elég kicsik a melleim és ahogy észre veszem nem is nagyon akarnak megnőni. Gondolkodtam mellnövelő tablettán és műtéten de hát az elég költséges. Mit lehetne tenni mégis?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Fogadd el magad.A mellnövelő cuccok semmit nem érnek.Ahogy látom te meg elég látványos változást akarsz elérni,azok a cuccok meg inkább feszesítenek mint növelnek..a mütét meg ostoba dolog.Kockázatos,nagyon drága,és fájdalmas.De te tudod..ha van rá felesleges 2-300ezer ft-od akkor hajrá.
2010. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
2-300ezer?:-O De jó lenne!Akkor megcsináltatnám újra.Számolj olyan 700ezer és 1millió között.Szerintem megéri a műtét.Én 18évesen csináltattam és nem bántam meg.
2010. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó pasinak kifejezetten a kis mellű lányok tetszenek!

Ne aggódj, nem a melleid miatt fognak szeretni, vagy éppen nem szeretni... ;-)

2010. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen igaz lehet amit irtatok... barátom szereti is elfogad úgy ahogy vagyok csak magamnak nem tetszek így semmi mással nincs bajom csak ezzel...
2010. febr. 18. 13:56
 5/10 anonim válasza:
vegyél fel szivacsos meltartót abbban nagyobnak látszik :P
2010. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézd holnap a Fókuszt:)Pont erről lesz szó.
2010. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy idősebb szoknyavadász vagyok ha hozzászólhatok a témához... Nekem volt kis mellü barátnőm is,nagy mellű is,de meg kell hogy mondjam hogy az aprókeblü nők sokkal dekoratívabbak és izgatóbbak szerintem.Én az apró kebelre szavazok.Ne bántsd magad,és eszedbe ne jusson mütétre meg tbl.-ra gondolni.
2010. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
barátnőmnek nem volt melle, fél éve döntött, hogy megcsináltatja. 300 köbcentis implantátumot kapott 750K huf-ért, műtét után mégis csalódott, mert nem érzi a magáénak, hanem egy idegen testnek...
2010. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan megcsináltattam, de nem azért, mert kicsi volt, hanem mert szültem 2 babát és ezután a felére csökkent a méretük, ráadásul lógtak. Nos, ne tudd meg, hogy szülés után, amikor szembesültem a csúnya változással, mennyire szerettem volna, ha inkább kismellű vagyok. A kismellű nőknek nem ereszkedik meg a mellük szülés után. Sőt, nagyobb lesz, mivel terhesség alatt amúgy is megnő. De érdekes módon, a nagymellűeknek a szülés után eltűnik a mirigyállományuk fele, míg a kismellűeknél nem, sőt! Egy csomó fajta ruhát nem tud hordani egy nagymellű nő, mert kihívónak, ribisnek tűnik benne. Kis mellel gyakorlatilag bármit hordhatsz. És igen, amit itt már írt valaki: lehet, hogy a műtét után nem érzed majd magadénak az új melleket. Én pontosan ezért csináltattam meg, mert a 70 B-s melleket nem éreztem magaménak, hiszen előtte 70 D-s voltam. Most műtéttel újra ilyen a méretem és hiába, hogy szilikonnal, de ezt a méretet szoktam meg, ez voltam és vagyok én. Amúgy kamaszkoromban rettentően utáltam a melleimet, mert azt hittem, hogy a barátom csak a külsőm miatt szeret.
2010. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hadd ne sajnáljalak.70 a-s mellem van 20 éves korom ellenére...igazán szar érzés h semmti nem lehet felvenni,mert széles a csípőm és szinte nevetségesen nézek egy feszülősebb ruhába. csak a zsákruha és apolo a nyerő
2011. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!