Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tb támogatja még a orrplasztik...

Tb támogatja még a orrplasztikát ha a pszichológus megállapítja, hogy emiatt depressziós valaki?

Figyelt kérdés
Régebben hallottam, hogy van ilyen, vagy valami hasonló, de ez még mindig így van? Pontosabbat tud valaki? Hogy megy ez? Mennyire súlyos depi kell ehhez?

2015. máj. 13. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs. Ha valaki depressziós mert nem tetszik neki az orra, akkor nem az orrával van a gond... tehát nem azon kell változtatni.
2015. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem és ilyen nem is volt soha. Ha lett volna, akkor mindenki ingyen növelte volna a melleit, mert "jaj, de rossz, hogy alig vannak, nem érzem magam nőnek". Hagyjuk már...


Plasztikai műtétet akkor csinálnak TB-re, ha valami súlyos elváltozás történik és/vagy veszélyezteti az egészséget az adott testrész. Szóval, ha ripityára töröd az orrodat, akkor ingyen összerakják.

2015. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem gyerekkoromban volt ilyen tb-s pszichológusos fülműtétem. szerintem felnőtt korban nem csinálnak ilyet sajnos, pedig az orrom engem is zavar. :D
2015. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen tényleg lehetett pl. elálló fül esetén pszichológusi szakvéleménnyel ingyen, de mam már ebben az esetben sem támogatja a TB. Sajnos.
2015. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!